Gyilkos páros

Mr. Right

2019.07.25 Ms. Akárki

Imádtam. Főlem azért mert nem egy tipikus csöpögős romantikus film. Anna Kedrick tökéletes választás volt. A kémia a karakterek között nagyon elcseszett de hihető is volt ez miatt és ezért tetszett a romantikus szál is.

2016.05.27 Bogi87

Egyszer nézhető vígjáték, kiemelkedő poénok nélkül.

2018.01.18 mamiéstöti2

Anna Kendrick egyre színvonalasabb vígjáték színésszé válik, és ez is egy állomás volt fejlődésében. Szórakoztató.

2018.10.30 HercegPeter

A legjobb szó erre a filmre a gagyi. Ez mindent el is mond róla. Gagyik a poénnak szánt próbálkozások és a párbeszédek. Pár éve már láttam, de ez csak egy jó fél óra után derült ki. Ez is mutatja, hogy mennyire felejthető alkotás. Tim Roth-t ennél jo... Több

2016.05.19 MMcFly2015

Az előzetes alapján azért egy jobb, és pörgősebb filmre gondoltam. Így egy megszokott romantikus vígjáték - kevés akcióval, ami arra volt elég, hogy felsorakozzon a Kémes hármas, Exférj újratölve, Szingli fejvadász féle sorba . Számítottam erre, de a... Több

2017.09.28 Berto49

Ennél őrültebb filmet nem lehet kitalálni! Anna Kendrick, a női főszereplő számomra nagyon ellenszenves, bár már láttam néhány filmben, de azokban nem figyeltem fel rá. Ebben igen, csak negatív értelemben. Lehetőség szerint kerülni azt a filmet, amel... Több

2016.12.21 trixxy

Szigorúan egyszer nézős, azt is 4-5 ásítással bírtam ki. Nekem nem jött be, néhány poént fel lehet benne fedezni, de ettől függetlenül bugyuta, és ostoba film szerintem. Vígjátékhoz kevés, akciófilmhez unalmas, romantikus filmnek meg vicc..

2016.05.06 wooderman

Nagyszerű film. Izgalmas,érdekes, a végéig tartogat meglepetéseket. A piros bohocorr, ami helyett igazán kitalálhattak volna valami mást, mert valamiért nagyon irritáló :D,de összességében nagyon jo film!

2016.07.04 veress75

Szintén egyszer nézős átlagos, de nem rossz film. A színészekkel szerintem nincs gond, Anna Kendrick tökéletes, mint Martha, és Sam Rockwell is egy érdekes választás Mr. Right-nak. Vannak benne viccek és akciós is.

2016.07.07 tamas84

Rockwell és Kendrick őrült laza párost alakít, már miattuk is megéri megnézni ezt a filmet. :) Bár a tempó és a humor nem mindig működik tökéletesen, a kikapcsolódásra vágyóknak telitalálat lehet.

2016.12.07 Szorcsik

Engem valamiért borzasztóan irritált ez a film, nem tudom megmondani, hogy miért. A színészek is idegesítőek voltak szerintem, különösen a női főszereplő. Nagyon kiszámítható, gyenge film.

2016.11.02 kicsimano

Se Anna Kendrick, se Sam Rockwell nem tartozik a kedvenc színészeim közé, de azért adtam egy esélyt ennek a darabnak is. Nem igazán tudtam jól szórakozni rajta, meglehetősen unalmas volt.

2017.02.08 Ancsus

Nem hagyott bennem túlságosan mély nyomot a Gyilkos páros, néhány jó poént leszámítva nem sokat tudtam rajta nevetni. Akciófilmnek túlzás lenne nevezni, de valóban van benne pár lövöldözés. Max egyszer nézhető kategória.

2017.03.27 Szinano

Van, hogy úgy érzem, szívesen megnéznék egy limonádé filmet, hogy kikapcsoljam az agyamat és feltöltődjek. Ilyenkor kifejezetten jól esik megnézni egy-egy a Gyilkos pároshoz hasonló darabot, amit leülsz és nézel, nem kell rajta gondolkozni.