Gyilkos páros

Mr. Right

2016.12.28 Kaslerka

Ezt a filmet sajnos nem tudtam végignézni. Abszolút nem tetszett...

2016.09.17 krazucsi

Számomra csalódás volt a film, kissé lapos volt. Nem volt benne semmi, ami megfogott volna. A poénok is inkább csak megmosolyogtattak, mintsem, hogy meg tudtak volna nevettetni. Egyszer azonban nézhető, nem rossz.

2016.05.06 Sniper

Nagyon rég szórakoztam ilyen jól egy vígjátékon, aminek ráadásul ennyire, hm, nem is tudom, közepes a forgatókönyve. Nekem viszont így is bejött. Szuper, hogy a hazai mozikba is eljutott.

2016.09.29 Szöszi

Ha az ember bírja a vígjátékokat nem csalódik. Teljesen lökött, bolondos film. Kétszer láttam és csak annyit mondhatok: én egy T-Rex vagyok.

2017.01.22 Topicica

Fura volt, kevés poénnal, de azért végignézhetős a sztori miatt.

2016.06.13 RókaÚr

Vér, humor, akció és durva erőszak fura elegye ez a film, ami szerintem sokszor nem találja a helyét, és nem tudja, mi akar lenni, de a szórakoztató faktor kétségkívül megvan benne.

2017.08.13 Vonyc Nézhetetlen

Nézhetetlen. Tipikus ZS kategóriás amerikai film, üres párbeszédek, állandó fecsegések, még a szinkron is kritikán aluli volt. Nem értem a 60+ -os értékelést.

2016.11.07 Sissoh

Az egyik kedvencem. Sam adja önmagát..és TimRothot sem lehet levegőnek nézni. Ezt a Annát is kezdem megkedvelni. Könnyed kikapcsolódást ígérő film, egy kis akcióval és romantikával.

2016.06.26 piko888

Nagyon jó film, ülnek a poénok, rég szórakoztam ilyen jól. Rockwellhez szerintem nem illik a magyar hang, de ez legyen a legkevesebb. Mindenképp ajánlom azoknak, akik egy jó vígjátékra vágynak.