Bérgyilkosék (2010)

Killers

JRD   2022. 03. 29.

Szórakoztató...

... többször nézős. Némi humor és akció minden mennyiségben. Látványos akciófilm. Érdemes a figyelemre! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

Sabnock Sanatory   2019. 09. 08.

Borzalmasan nagy ostobaság az egész,tele logikai buktatókkal.Tele semmitmondó jelenetekkel,és színészekkel,lásd: Ashton Kutcher és Katherine Heigl.Reklámfilmet sem bíznék rájuk!

Deku   2017. 07. 23.

Szerintem a film maga nagyon jó, remek történet, sallang mentes és szórakoztató. Ami nem tetszett benne az az, hogy Ashton Kutcher nem volt a legjobb erre a szerepre, ellenben Kathrine Heigl-lel.

MP170506   2017. 07. 12.

Nagyon jó film! Egyszerűen kiváló a humora, jó a történet. A főszereplő páros pedig kiválóan alakítja karakterét.

Ms. Akárki   2019. 07. 18.

Ritka bugyuta film lett sajnos, pedig sokat vártam tőle. Katherine Heigl egyik kedvenc színésznőm, de a karakterét a filmben annyira elbutították, leszőkítették, hogy azt már rossz volt nézni sajnos. Hétvégi egyszernézős filmnek megy csak el max, ha nagyon nem megy más a tv-ben.

Klauka89   2022. 03. 28.

Mit tennél, ha tudnád?

Kutchert és Heiglt is bírom, így nem volt kérdés, hogy megnézzük-e ezt a vígjátékot. Egy kirándulás utáni kikapcsolódásnak teljesen tökéletes volt. Mit tennél, ha kiderülne a férjedről, hogy bérgyilkos? Tetszett! Natalie O'Hara, szegény, ő sem lesz már fiatalabb!

lolita13   2016. 10. 19.

Kiválóak a szerplők és a film vicces lett de története nem nagy szám

A forgatókönyv eredeti címe és a film korai munkacíme "Five Killers" volt.

A forgatás során Ashton Kutcher véletlenül kiütötte az egyik kaszkadőrt.