Red

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Nagy izgalommal vártam ezt a filmet, mert ennyi jó színészt együtt dolgozni, legtöbbször a történet minőségéről igyekszik levenni a hangsúlyt, de ez telitalálat volt.

Deku   2017. 07. 25.

Egyszerű de annál nagyszerűbb akciófilm, nem kevés Bruce Willis-sel. Akadtak apróbb döccenők de szerencsére ez nem rontott a hangulatán. Inkább egy kis színt vitt az egészbe. A történet nagyon rendben volt és szerintem a karakterek is.

dailyfilmsan   2018. 09. 20.

Velős akciófilm. Bejött, vicces akciódús, sokat lövöldöznek benne és ami a pláne hogy ezt mind koros színészek. Nagyon birom az öregeket és azt hogy mindig elmondják hogy ez most már más mert eljárt felettük az idő mégis ugyan úgy lepipálnak mindenkit abban amiben hajdanán jók voltak. Ez van ebben a filmben is és nagyon ütős lett.

Norbi   2018. 07. 23.

Bruce Willis sosem volt a kedvenc színészem, egyszerűen irritál nem tudom miért. De ez a film ütős volt, izgalmas, néha humoros, mi kellhet még egy jó filmhez?

harnas1207   2018. 12. 28.

Sok híres színész a nagy semmiért. Zavart, hogy előtte pár héttel láttam a moziba a Kéjjel-nappal című filmet és nagyon nagy átfedés volt a poénok között. Sőt, kicsit a sztori is ugyanaz volt. Nagyon nem jött be.

Mary-Louise Parker
Brian Cox
Ernest Borgnine
Julian McMahon
Audrey Wasilewski
Mary-Louise Parker
Brian Cox
John Malkovich

Meryl Streep is esélyes volt Victoria szerepére.

A képregény történet igen rövid, ezért az alaptörténetet ki kellett bővíteni, hogy 2 órás legyen a film. Ezért a képregény és a film jelentősen különbözik egymástól !

(Yosihiro)

Amikor John Malkovich megkapta a forgatókönyvet, nem a saját szövegeit kezdte el olvasni, és értetlenkedve fel is hívta az ügynökét, hogy miért kapta Frank szerepét, amikor neki Marvint kéne alakítania.

(SódóGA)