Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Red

Deku   2017. 07. 25.

Egyszerű de annál nagyszerűbb akciófilm, nem kevés Bruce Willis-sel. Akadtak apróbb döccenők de szerencsére ez nem rontott a hangulatán. Inkább egy kis színt vitt az egészbe. A történet nagyon rendben volt és szerintem a karakterek is.

hsanya182   2015. 05. 06.

Nézhető, tipikus akció vígjáték, kevés a komolyság, a realitást meg kihajította az ablakon! Egy szórakoztató családi akció vígjáték. Nyomják a nyuggerek! Ne várjon senki többet, Bruce Willis nem a legjobb filmjeihez sorolnám, de aér humoros lenni, néha megnevettetett :)

Gigi   2017. 01. 13.

Szeretem az akció vígjátékokat, de olyan ritkán lehet igazán jóra bukkanni. A Red szerintem magasan a legjobb ebben a kategóriában.

VFTS   2016. 08. 02.

Egy ilyen impozáns színészekkel felvonuló filmtől az ember többet vár. Pár emlékezetesebb akció jelenet volt, de abból is volt, ami már komikus volt. Tipikus egyszer nézős film.

Filmelemző   2018. 05. 06.

Sajátos kivitelű, vicces akciófilm, valódi sztárparádéval. Jó a forgatókönyv, pörgős a rendezés és látványosak az akciók. A hitelesség kicsit ugyan problémás, de kárpótolnak bennünket a színészek. Nem az évszázad filmje, de kikapcsolódást nyújtó agymenés. Értékelés: 7/10.

Mary-Louise Parker
Brian Cox
Ernest Borgnine
Julian McMahon
Audrey Wasilewski
Mary-Louise Parker
Brian Cox
John Malkovich

Meryl Streep is esélyes volt Victoria szerepére.

(mamiéstöti2 )

A képregény történet igen rövid, ezért az alaptörténetet ki kellett bővíteni, hogy 2 órás legyen a film. Ezért a képregény és a film jelentősen különbözik egymástól !

(Yosihiro )

Amikor John Malkovich megkapta a forgatókönyvet, nem a saját szövegeit kezdte el olvasni, és értetlenkedve fel is hívta az ügynökét, hogy miért kapta Frank szerepét, amikor neki Marvint kéne alakítania.

(SódóGA )