RED
Audrey Wasilewski
Mary-Louise Parker
Brian Cox
John Malkovich

Frank (Bruce Willis) nyugdíjba vonult titkosügynök, aki a kertvárosi öregek egyhangú életét éli. Csak Sarah-val (Mary-Louise Parker), a nyugdíjintézet munkatársával folytatott telefonbeszélgetése zökkenti ki magányából. Azonban úgy tűnik, hogy egy titkosügynök soha nem tud visszavonulni,… Több

Forgatókönyvíró: Jon Hoeber, Erich Hoeber
Premier (HU): 2010.12.09.

RED 2.  (2013)

2019.08.18 Garfbob10

Egy könnyed kis szórakoztató akciófilm Bruce Willisszel, ami egyben kicsit parodizálja is az ő életművét. A színészek nagyszerűek, láthatóan élvezik a dolgot, közüllük is leginkább John Malkovich viszi a prímet.

2015.04.18 Yosihiro

Kedvenc színészem egy kedvenc feldolgozásban. Azt hiszem ez remekül sikerült és csak annyit mondhatok várom a folytatást. A film maga nagyon jó a trükkök a beszólások az effektek egyszerűen minden tehát ez egy jó film. Látni kell nézzétek meg :) Üdv Yosihiro

2018.12.06 mamiéstöti2

Nagy izgalommal vártam ezt a filmet, mert ennyi jó színészt együtt dolgozni, legtöbbször a történet minőségéről igyekszik levenni a hangsúlyt, de ez telitalálat volt.

2017.07.25 Deku

Egyszerű de annál nagyszerűbb akciófilm, nem kevés Bruce Willis-sel. Akadtak apróbb döccenők de szerencsére ez nem rontott a hangulatán. Inkább egy kis színt vitt az egészbe. A történet nagyon rendben volt és szerintem a karakterek is.

2018.09.20 dailyfilmsan

Velős akciófilm. Bejött, vicces akciódús, sokat lövöldöznek benne és ami a pláne hogy ezt mind koros színészek. Nagyon birom az öregeket és azt hogy mindig elmondják hogy ez most már más mert eljárt felettük az idő mégis ugyan úgy lepipálnak mindenki... Több

Meryl Streep is esélyes volt Victoria szerepére.Szerző: mamiéstöti2

A képregény történet igen rövid, ezért az alaptörténetet ki kellett bővíteni, hogy 2 órás legyen a film. Ezért a képregény és a film jelentősen különbözik egymástól !Szerző: Yosihiro

Amikor John Malkovich megkapta a forgatókönyvet, nem a saját szövegeit kezdte el olvasni, és értetlenkedve fel is hívta az ügynökét, hogy miért kapta Frank szerepét, amikor neki Marvint kéne alakítania. Szerző: SódóGA

A RED a “Retired, Extremely Dangerous” (Nugdíjas, Nagyon Veszélyes) rövidítése. Szerző: SódóGA