Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Red

(RED)
Red

Deku  2017. 07. 25.

Egyszerű de annál nagyszerűbb akciófilm, nem kevés Bruce Willis-sel. Akadtak apróbb döccenők de szerencsére ez nem rontott a hangulatán. Inkább egy kis színt vitt az egészbe. A történet nagyon rendben volt és szerintem a karakterek is.

hsanya182  2015. 05. 06.

Nézhető, tipikus akció vígjáték, kevés a komolyság, a realitást meg kihajította az ablakon! Egy szórakoztató családi akció vígjáték. Nyomják a nyuggerek! Ne várjon senki többet, Bruce Willis nem a legjobb filmjeihez sorolnám, de aér humoros lenni, néha megnevettetett :)

Gigi  2017. 01. 13.

Szeretem az akció vígjátékokat, de olyan ritkán lehet igazán jóra bukkanni. A Red szerintem magasan a legjobb ebben a kategóriában.

VFTS  2016. 08. 02.

Egy ilyen impozáns színészekkel felvonuló filmtől az ember többet vár. Pár emlékezetesebb akció jelenet volt, de abból is volt, ami már komikus volt. Tipikus egyszer nézős film.

Yosihiro  2015. 04. 18.

Kedvenc színészem egy kedvenc feldolgozásban. Azt hiszem ez remekül sikerült és csak annyit mondhatok várom a folytatást. A film maga nagyon jó a trükkök a beszólások az effektek egyszerűen minden tehát ez egy jó film. Látni kell nézzétek meg :) Üdv Yosihiro

Mary-Louise Parker
Brian Cox
Ernest Borgnine
Julian McMahon
Audrey Wasilewski
Mary-Louise Parker
Brian Cox
John Malkovich

Meryl Streep is esélyes volt Victoria szerepére.

A képregény történet igen rövid, ezért az alaptörténetet ki kellett bővíteni, hogy 2 órás legyen a film. Ezért a képregény és a film jelentősen különbözik egymástól !

(Yosihiro)

Amikor John Malkovich megkapta a forgatókönyvet, nem a saját szövegeit kezdte el olvasni, és értetlenkedve fel is hívta az ügynökét, hogy miért kapta Frank szerepét, amikor neki Marvint kéne alakítania.

(SódóGA)