Red

RED

2019.08.18 Garfbob10

Egy könnyed kis szórakoztató akciófilm Bruce Willisszel, ami egyben kicsit parodizálja is az ő életművét. A színészek nagyszerűek, láthatóan élvezik a dolgot, közüllük is leginkább John Malkovich viszi a prímet.

2015.04.18 Yosihiro

Kedvenc színészem egy kedvenc feldolgozásban. Azt hiszem ez remekül sikerült és csak annyit mondhatok várom a folytatást. A film maga nagyon jó a trükkök a beszólások az effektek egyszerűen minden tehát ez egy jó film. Látni kell nézzétek meg :) Üdv Yosihiro

2018.12.06 mamiéstöti2

Nagy izgalommal vártam ezt a filmet, mert ennyi jó színészt együtt dolgozni, legtöbbször a történet minőségéről igyekszik levenni a hangsúlyt, de ez telitalálat volt.

2017.07.25 Deku

Egyszerű de annál nagyszerűbb akciófilm, nem kevés Bruce Willis-sel. Akadtak apróbb döccenők de szerencsére ez nem rontott a hangulatán. Inkább egy kis színt vitt az egészbe. A történet nagyon rendben volt és szerintem a karakterek is.

2018.09.20 dailyfilmsan

Velős akciófilm. Bejött, vicces akciódús, sokat lövöldöznek benne és ami a pláne hogy ezt mind koros színészek. Nagyon birom az öregeket és azt hogy mindig elmondják hogy ez most már más mert eljárt felettük az idő mégis ugyan úgy lepipálnak mindenki... Több

2019.07.19 Ms. Akárki

Amiben Bruce Willis benne van az már rossz film nem lehet, és ez a Red-re is igaz. Pörgős, akciódús és látványos film és egy pillanatra sem engedi el a néző figyelmét. Cseles volt a csavar a film végén. Minőségi kikapcsolódás az egész családnak.

2018.12.28 harnas1207

Sok híres színész a nagy semmiért. Zavart, hogy előtte pár héttel láttam a moziba a Kéjjel-nappal című filmet és nagyon nagy átfedés volt a poénok között. Sőt, kicsit a sztori is ugyanaz volt. Nagyon nem jött be.

2015.05.06 hsanya182

Nézhető, tipikus akció vígjáték, kevés a komolyság, a realitást meg kihajította az ablakon! Egy szórakoztató családi akció vígjáték. Nyomják a nyuggerek! Ne várjon senki többet, Bruce Willis nem a legjobb filmjeihez sorolnám, de aér humoros lenni, néha megnevettetett :)

2018.07.23 Norbi

Bruce Willis sosem volt a kedvenc színészem, egyszerűen irritál nem tudom miért. De ez a film ütős volt, izgalmas, néha humoros, mi kellhet még egy jó filmhez?

2018.05.06 Filmelemző

Sajátos kivitelű, vicces akciófilm, valódi sztárparádéval. Jó a forgatókönyv, pörgős a rendezés és látványosak az akciók. A hitelesség kicsit ugyan problémás, de kárpótolnak bennünket a színészek. Nem az évszázad filmje, de kikapcsolódást nyújtó agymenés. Értékelés: 7/10.

2017.01.13 Gigi

Szeretem az akció vígjátékokat, de olyan ritkán lehet igazán jóra bukkanni. A Red szerintem magasan a legjobb ebben a kategóriában.

2016.08.02 VFTS

Egy ilyen impozáns színészekkel felvonuló filmtől az ember többet vár. Pár emlékezetesebb akció jelenet volt, de abból is volt, ami már komikus volt. Tipikus egyszer nézős film.

2018.03.23 NFG

Nekem ez a film nagyon tetszett! A családommal pár humoros szállóigével is gyarapodtunk általa! Bruce Willisnek csak jó filmjeit ismerem! Ez sem kivétel!

2016.02.14 doroffee

Tipikus paródiavígjáték, annak nem túlzottan eredeti vagy különleges. Volt benne pár jó poén (főleg John Malkovich karakteréből kifolyólag), és a színészi alakítások kifejezetten jók voltak.