Red

RED

2016.02.07 bviki

Nagyon jó kis akció film lett, Bruce Willis még mindig formában van. Nem csak robbantgatás hanem vicces is. Sajnos már abban a korban vannak h a nyugdíjból kell visszajönniük egy filmben, de a filmesek ezt jól kihasználják mostanában.

2017.01.07 des.tiny59

Nem lett túl rossz, átlagos nálam. Láttam már ennél ezerszer jobb filmet is de meg jobb lett mint vártam. Nagyon látványos és izgalmas lett amellett, hogy szerintem bőven többet ki lehetett volna préselni ebből az ötletből. Egynek simán elmegy.

2015.06.02 zsuzsa

Egyszer megnézhetős kategóriába sorolnám ezt a filmet, csak azoknak ajánlanám, akik nem óhajtják tövig lerágni a körmüket a film által gerjesztett feszültség következtében, de vevők a jóféle poénokra és kedvelik a film valamely (vagy akár mindegyik) szereplőjét.

2015.05.20 mokanszkit

Ez a film már annyira gagyi, hogy az már jó! De komolyan. Bruce Willis hozza a szokásos Die hard –ban megszokott formáját, Helen Mirren és Morgan Freeman remek, viszont John Malkovich elviszi az egész filmet, mert hatalmasat alakít.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Nem sokat vártam ettől a filmtől, de kellemesen csalódtam benne. Ez egy rendkívül szórakoztató kis mozi, amely nem veszi túl komolyan magát. Csak szórakoztat. Egy remek akció vígjáték első osztályú színészekkel. Különösen John Malkovich alakítása vol... Több

2015.03.09 Vibozsofi

Humoros, látványos,minden része felejthetetlen! Jó színészi alakításokkal fűszerezett akicóvígjáték!

2016.02.09 Dniel

Nagyon király akciófilm, remek de tényleg fantasztikus színészgárdával. A történet is fantasztikus és élvezhető, minden szempontból. Humoros, szórakoztató. Sokszor megnéztem már de még mindig nagyon izgalmas.

2016.04.29 Hektor6

Nem rossz akciófilm, bár egy kicsit felejthető, nem is sikerül felidéznem az egészet az emlékezetemben. De menő színészekkel van tele, és vannak emlékezetes akciójelenetek, amik kb eléggé hihetetlenek, de azért mégis szórakoztatóak. Egynek elmegy, közepes akció.

2016.04.19 Kata

Először óvakodtam tőle, azt hittem, hogy unalmas. De miután megnéztem rádöbbentem, hogy ez egy eszméletlenül király film. John Malkovich alakítása őrületes. Ez az a film ami miatt megszerettem Bruce Willis munkásságát.

2016.07.31 byebyepuppy

Nekem nem tetszett, szerintem borzalmas a történet, olyan mintha egy tini írta volna. Az alap ötlet pedig jó lett volna és ilyen színészekkel tényleg nagy kár érte... Azért pár eredeti ötlerét (nem volt sok) adnék rá három csillagot az ötből. Meg a nevek miatt is...

2015.03.31 dedina

Nagyon szuper film, pont a nyugdijas koru Bruce Willisnek valo, akinek szerintem a legtobbet kihoznia ebbol a filmbol a tobbi remek szinesszel egyutt

2018.09.16 Tothem

Ennek a filmnek a képlete nagyon egyszerű. : néhány híres³ színész + akció + egy nő akit el kell csábítani + a bátrak és erősek maroknyi csapata vs. az intézményesített igazgságszolgáltatás és egy kis ráadás a szerethető menő vagy furcsa karakterek =... Több

2015.02.17 strauboli

Malkovich és Willis remek páros. A film méltó volt a folytatásra, le is forgatták hát a Red2-t, nem kisebb sikerrel, mint ez. Alapmű.

2015.03.24 ovejuna

Akcióparódia és vígjáték, de leginkább szánalmas. Bruce Willist leszámítva a többieknek már nem áll jól ez az akciószerep, ők már inkább drámai szerepekben tudnak tündökölni. Unalmas és közhelyes. Akkor már inkább Expendables, amelyik egy percig se v... Több