Otthon, véres otthon (1997)

Grosse Pointe Blank

Dan Aykroyd

Drawen H.   2021. 05. 09.

Kedves filmrajongók

John Cusacknak van egyfajta egyedi stílusa és ironikus v. önironikus humora. Aki ezt felismeri, mi több megszereti, annak ennél a filmnél több nem is kell tőle. A stílus: Vakrepülés, 1408, A John Malkovich menet, Azonosság stb. Az egyedi humor: Éjfél a jó és a rossz kertjében, Pop, csajok satöbbi, Ez a film, Jó üzlet a háború stb. Szerintem vagy ráhangolódsz, vagy mindig hagyni fog némi hiányérzetet. A filmről: engem elsodor a hangulata, a poénok, a karakterek, de én, mint kiderült, elfogult vagyok. Valamint amikor csak lehet, jön a lánytesó is vendégszerepelni. :D

Bendegúz   2018. 12. 22.

Nekem annyira nem jött át ez a film, szerintem nem volt benne sok vicces poén és elég vontatott is volt, egyszóval nem a kedvencem, de azért nem is mondanám, hogy nem érdemes megnézni.

Buborék   2015. 06. 29.

Hatalmas egy film. Van benne izgalom, humor, minden ami kell! A történet jól ki van találva, a rendezés is kiváló, az elejétől a végéig szórakoztató! A színészek pedig nagyszerű alakítást nyújtanak. Többször nézhető!

Domino   2016. 04. 21.

Minden percét élveztem ennek a filmnek, szerintem nagyon jól van megcsinálva, John Cusack pedig szerintem az egyik legjobb színész egy ilyen szerepre. Abszolút nyerő.

A filmben szereplő középiskola a John Marshall Gimnázium Los Angelesben.

(kázsé)

Balnk egy ponton idéz egy sort egy The Who számból. John Cusack nagy The Who rajongó.

(kázsé)

A filmben szerepel majdnem az összes színész a Cusack családból, kivéve John Cusack apját.

(kázsé)

Jenna Elfman első filmje.

(kázsé)

Felix La PuBelle franciául azt jelenti: "szemetes vödör".