Otthon, véres otthon (1997)

Grosse Pointe Blank

Bendegúz   2014. 12. 22.

Nekem annyira nem jött át ez a film, szerintem nem volt benne sok vicces poén és elég vontatott is volt, egyszóval nem a kedvencem, de azért nem is mondanám, hogy nem érdemes megnézni.

Buborék   2015. 06. 29.

Hatalmas egy film. Van benne izgalom, humor, minden ami kell! A történet jól ki van találva, a rendezés is kiváló, az elejétől a végéig szórakoztató! A színészek pedig nagyszerű alakítást nyújtanak. Többször nézhető!

Domino   2016. 04. 21.

Minden percét élveztem ennek a filmnek, szerintem nagyon jól van megcsinálva, John Cusack pedig szerintem az egyik legjobb színész egy ilyen szerepre. Abszolút nyerő.

Dan Aykroyd

A filmben szereplő középiskola a John Marshall Gimnázium Los Angelesben.

(kázsé)

Balnk egy ponton idéz egy sort egy The Who számból. John Cusack nagy The Who rajongó.

(kázsé)

A filmben szerepel majdnem az összes színész a Cusack családból, kivéve John Cusack apját.