Beépített szépség 2: Csábítunk és védünk

Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous

2021.11.01 Képkockák

Talán már kevésbé érdekes, mint az első rész, de a krimi és rejtély része kicsit jobban kidolgozott, érződik, hogy 5 év telt el az első rész óta és mennyit változott a filmipar. Itt már megvan a tipikus jó-rossz kapcsolat, amit szinte biztosan a Halálos Fegyverből koppintottak, szerencsére nem teljesen bénán.

Kedves Bullock kisasszony. Van-e még ennél lejjebb, mint az első epizód? Van bizony, mert itt a második. Hú... Kell hozzá gyomor és türelem, mert ezt nehéz elviselni. Fárasztó és szánalmas.

2019.05.13 indingo

Szórakoztató, könnyed és humoros, aki kedvelte az első részt ebben sem fog csalódni Sandra Bullock miatt mindenképpen jól fog szórakozni aki ebben a részben kap egy fantasztikus partnert is Regina Kinget.

2015.10.17 rbernadett

Nem olyan jó, mint az első rész, de Regina King nagyon sokat javít rajta, meg aztán bőven van benne, amin a hasamat fogtam a nevetéstől. Még jöhet! :)

2019.01.24 dailyfilmsan

Feminim film a nagyfiúk világába kalaúzol el. Ez a film különlegessége, hogy minden ami amúgy férfias és társadalmilag nőként hátrányos helyzetből induló azt főhősünk nőiesíti. Jellemfejlődés van nem is kicsi néhol erőltetett is de a végeredmény levo... Több

2019.07.23 Ms. Akárki

Nagyon jó vígjáték. Az első részt is szerettem, de Sandra Bullock karakterét itt még jobban fejlesztették, de úgy hogy azért önmaga maradt és ez nagyon tetszett. Az emberrablós dolog kicsit fura volt, de végül a vidámparki hajóból való kiszabadításáv... Több

2020.12.03 sptt

Nem sok értelme volt elkészíteni ezt a "folytatást", mert az első résznek a nyomába sem érhet, ugyanakkor ebben is vannak kedves részek, ebben is zseniális Sandra Bullock, de a poénok nem olyan jók, a történet pedig az első részben sem volt igazán er... Több

2017.11.05 Bazzzsi

Egészen vicces kis történet. Talán csak a nyafka szépségkirálynő karaktere zavart egy kicsit. A történetben folytatják az előzőt, ahol lSandra Bullockra még borzalmasabb ruhákat adtak.

2018.04.14 TomÁcs

SB ismét remekül hozta a karaktert. Új társait is kapott, akivel az elején sok nézeteltérése volt, de utána rendeződik a helyzet. Története humoros és látványos.

2019.10.30 VvV

Talán jobb, mint az előző rész. A feka csaj jó karakter volt, adott egy kis fellendülést a történetnek.

2017.07.30 Lonka

Michael Cain és Benjamin Bratt nekem kicsit hiányzott, de a történet jól sikerült. Remek beszólások voltak benne. "Én csak nagy leárazásokkor használom a fegyverem". Remek karakterek voltak a filmben.

2017.12.09 Greeta

Az első rész egy picivel jobban tetszett, de a humorral itt sem volt baj. Kicsit fricskát mutat a film a szépségkirálynők világának. Tetszett, hogy kapcsolódott az első részhez.

2021.10.27 belavagyok

Az első rész jó volt, de ez a második már erőltetett, és kicsit izzadságszagú.

2020.01.11 petraszab

Az első rész színvonalát hozta a film, a poénok most is ütősek. Többször nézhető film.