Éjszakai játék

Game Night

Artsomnia
2018/02/23

Az Éjszakai játék nem valószínű, hogy valaha is klasszikussá válik majd, de másfél órányi kikapcsolódásra tökéletesen megfelel. Több

MovieAddict
2018/02/26

Ha mindebből nem jött volna le, az Éjszakai játék képes megnevettetni az embert, ami a legfontosabb feladata egy vígjátéknak. A humora érett, de se nem (túl) tapló, se nem gyermeteg. Mondhatni olyan, amilyennek 2018-ban lennie kell. Több

Vox.hu
2018/02/27

Ritka az olyan vígjáték, amiben nincsenek rossz, vagy lapos viccek is a sikerültebbek mellett, de az Éjszakai játékban nem emlékszünk egyetlen ilyenre sem. Ha pedig sorban érkeznek a (ráadásul hibátlan ütemérzékkel elővezetett) poénok, akkor biztos a siker, nem igaz? Mint egy nyerő játékban. Több

Smoking Barrels
2018/03/09

Értékelés: 7.5/10
A kritikusok szeretik a tömegfilmeket: nagy részük azokon nőtt fel. Ahhoz azonban, hogy pozitív írások szülessenek, hozni kell egy szintet. Ajánlom mintának ezt a darabot. Több

Csokiduda
2018/04/20

Értékelés: 7.9/10
Akcióból, vígjátékból: ötös alá
Azt kell mondjam, hogy a film azért nem egy Oscar jelölt, de az száz százalék, hogy az elmúlt 5 év legjobb akcióvígjátéka vagy szimpla vígjátéka. Kiválóan váltogatja a rendező a pörgést, a lassúbb gondolkodós jelenetek és a helyzetkomikumok. Folyamatosan leköti a nézőt a cselekmény, hisz a néző sem tudja általában, hogy mi valódi és mi nem, van meglepetés bőven. Több

Filmflash
2018/07/03

Az Éjszakai játék egy könnyed, lendületes, helyzet-komikummal teli vígjáték, mely nagyszerű kikapcsolódást kínál mindenkinek, bár valódi célközönsége inkább a 25 felettiek rétege. A szereplők önfeledt játéka teszi szórakoztatóvá és a 2018-as év egyik legjobb vígjátékává. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!