BeSZERvezve

American Ultra

2023.08.15 aliasteáscsésze

Ezt meg miért forgatták le?

Inkább tanulj meg horgolni! Hasznosabban eltöltött másfél óra, mint a filmre áldozott idő.

2017.05.03 indingo

Sok minden sántított nálam. Nem emlékszik semmire a srác......A történet, ha valaki mesélné még tetszene is, de valahogy olyan olcsó hatást keltett az egész. Egynek elment.

2016.02.18 Yosihiro

A produkció kicsit gyermekes lett és a történetből is többet ki lehett volna hozni. Ettől függetlenül egy 4-es osztályzatot megérdemel a film és jól lenne egy folytatás is szerintem :) Üdv Yosihiro

2016.07.17 ArpiHajdu és Réci

Nem igazán tudom megmondani, hogy mire is akart kilyukadni ez a film. Se nem vígjáték, se nem akciófilm, hanem valami nagyon furcsa keverék, amely két lovat akart megülni egy fenékkel, ám ez mégsem jött össze. Az egyetlen kiemelhető dolognak az mondh... Több

2016.05.27 Bogi87

Egészen szórakoztató mozi, egyszer nézhető.

2016.12.04 HercegPeter

Egy olyan semmilyen film. Semmi különleges, semmi extra. Egyáltalán nem emlékezetes, teljesen jellegtelen. Végül is nem rossz, de tényleg az egyik leginkább felejthető film amit valaha láttam. A filmet azoknak ajánlanám akik vagy Kristen Stewart, vagy Jesse Eisenberg rajongók. Ők talán élvezni fogják.

2018.01.11 HE7EDIK

Stewart és Eisenberg második közös filmje a Kalandpark után. Érdekes mód itt még tátott száj Alkonyat királynő is tudott színészkedni, társa pedig mindig is ebből a szerencsétlenkedő karakteréből élt meg. Tele van klisékkel, a sztori sem túl érdekfes... Több

2017.03.13 GedyPapa

Nem rossz, de nem is jó...Ez olyan egyszernézős, agykikapcsolós film, amit rögtön elfelejtesz, amint vége. A szokásos beszívós "poénok" ömlenek, emellett pedig egy kezdetleges sztori tölti ki a játékidőt..Egyszer jó, de többször ne..

2017.05.20 Szilonka

Olyan jellegtelen film, néhol még nevetséges is. Csak Jesse Eisenberg miatt néztem meg, vele még elviselhető.

2019.07.31 Ms. Akárki

Nagyon gyenge volt sajnos, pedig Jesse Eisenberg miatt reménykedtem kicsit. Kristen Stewart ritka rossz választás volt. Karakteresség, cselekményhiány és semmilyenke végkifejlet miatt unalmas volt. Kár volt sajnos végigülni.

2016.09.11 puffancshercegnő

nem igazán tudom eldönteni, milyen műfajba kéne sorolni, mert úgy indultam neki, hogy vígjáték lesz, de messze nem az volt. Ettől függetlenül, egész jó volt, szórakoztató, kicsit egyszerű történettel, de egyszeri megnézésre pont jó

2017.11.01 Bazzzsi

Elég gyenge történet, de legalább lett volna humoros. Jesse Eisenberg játéka sem volt túl izgalmas. Középszerű film, ha nagyon nincs más akkor meg lehet nézni.

2016.05.09 TomÁcs

A Jesse Eisenberg, Kristen Stewart páros a Kalandparkban összhangban volt, de itt valahogy ez elmaradt. A történet tetszett volna, de a megvalósítás unalmas volt.

2016.01.24 MMcFly2015

Egy őrült, laza vígjátékot akartam nézni, azt hittem ez jó választás, mert kb. Ananász Express c. vígjáték atmoszféráját szűrtem le a borítóról/leírásról. Messze áll a jó vígjátéktól, sőt jó lenne eldönteni mi ez. A sztori laposan indul, akad egy két... Több