BeSZERvezve

American Ultra

2016.02.20 Lonka

A kategóriájában nem egy rossz film, jó az ötlet, kiváló választás rá Jesse Eisenberg, hiszen olyan kis szerencsétlen feje van. A neon fényes jelentetek nagyon látványosak voltak.

2017.12.10 Greeta

Úgy a feletájt kikapcsoltam, mert annyira vontatott volt a története. Az akciójelenetek laposak voltak és a kamerafelvételek sem tetszettek. Elég amatőr munka.

2019.01.28 Timcsi

Valahogy többet vártam a filmtől. A története olyan kolumbiai szappanoperás hatást keltette helyenként.

2022.09.20 uniterra

Ezer sebből vérzik a film. Rossz rendezés, ami kiemelhető. Nincs igazi zsánere, ezért inkább semmi. Unalmas. 35 percet kínlódtam, de minek.

2016.08.02 VFTS

Ismét bebizonyosodott, hogy az emberi hülyeség határtalan. Az előzetes alapján jónak tűnt, megnézve már közel sem volt olyan jó. Vannak benne jó poénok, de van ami nagyon túl van erőltetve.

2016.04.04 Annuska

Egyszer meg lehet nézni, de a sok akció ellenére is kicsit unalmas volt nekem. A történetből sokkal többet ki lehetett volna hozni, ezt sajnálom, mert az alapsztori jó, csak én picit más irányba vittem volna a dolgokat.

2016.10.28 jencike1985

Hihetetlen jó film lett belőle. A srác hozza a szokásos szomorú depis pancser formáját. Kristen kilépett számomra az alkonyat filmekből ezzel az alakításával. Sok romantika mégis kemény akció jelenetek. Nekem 5 csillag.

2016.04.30 gazsika1978

Egyszerűen ez a film, nem is tudok mit írni rá Annyira rosszak a poénok, hogy halálra untatnak.Senkinek nem tudom ajánlani

2016.10.10 Hablaty

Sokat vártam a filmre mire végre meg tudtam nézni, de csalódnom kellett. A történet sokkal többet ígért, úgy érzem nem lőttek el minden rakétát.

2017.05.17 miklosvaridori

Kristen Stewartot nagyon szeretem, a Beszervezve filmben is nagyon tetszett, pörgős , vicces, szerethető vigjáték, komikus jelenetekkel. Érdemes megnézni.

2016.09.28 Zoe091

Jobbra számítottam az előzetese alapján, sajnos nagyot csalódtam. Szinte az egészet végig untam. Vártam jöjjenek a poénok, de hiába, mert kimaradtak. Majdnem hogy végig sem néztem.

2016.12.07 Szorcsik

Tetszett is meg nem is, úgyhogy átlagosra értékelem ezt a filmet. Az alapötlet egészen jó, viszont valahogy nem lovagoltak meg minden lehetőséget a készítők, amit a sztori kínált. Maximum egyszer nézhető.

2016.11.10 kicsimano

A BeSZERvezve igen fura film, legalábbis bennem egész játékidő alatt egy különös érzés volt, furcsa hangulatot keltett. A műfajával kapcsolatban is felmerül a kérdés, mi is volt ez valójában. Egy vígjáték? Egy dráma? Akciófilm? Esetleg romatikus film? Fogalmam sincs. Viszont nem volt rossz.

2015.10.23 Adell89

Nah igen az emberi hülyeségnek nincs határa.Kicsit beteges és idegesítő ez a film,de azért nem olyan rossz.Sajnos nem egy nagy szám,de egyszer meg lehet nézni.