BeSZERvezve

American Ultra

2016.12.02 gubimari

Nagy csalódás volt nekem a BeSZERvezve, mert nem igazán tudtam eldönteni, melyik műfajba, kategóriába is tartozik ez a film. Vicces sem volt, akció sem volt, szóval nem tudom. De azért egyszer nézhető.

2015.10.26 krysn95

Azt kapod amire számítasz. Laza mókázás.. Kristen dögösen szakadék, Eisenberg meg kivételesen nem a legokosabb arc a szobában. Haverokkal mókás, ha nem a Háború és Békét várjátok

2016.06.17 Panna

Az alapelgondolás és a történet sokkal többet ígért, de megvalósításban sok minden hiányzott. Untam sajnos.

2016.09.17 krazucsi

Nehéz eldöntenem, hogy tetszett-e a film, mert annak ellenére, hogy pár hónapja láttam a tévében, már félig-meddig feledésbe merült a történet a főbb szálakat leszámítva. Egyszer nézhető.

2016.02.08 RobThe10

Nagyon tetszett a látvány és az elképzelés! Nagyon jól megcsinálták ezt a filmet, amit kaptunk az előzetesbe, azt a filmnél is láthatjuk hosszabb kiadásba! Nagyon jó hangulattal vegyítve!

2016.03.11 szabi17

Nem egy szokványos alkotás az biztos, elég sajátos hangulata van. Története nem túl acélos mégis pörgős és élvezhető. Emellett akad a filmben egy két jó poén is. Kristen Stewart kellemes meglepetés volt számomra ebben a szerepben és elég jó párost al... Több

2015.11.14 prof.zoltan

Nagyon beteg egy film ez, de szerencsére jó értelemben! Teljesen abszurd, viszont pörgős, vicces, laza, a főszereplőkben is pozitívan csalódtam, szóval a sok negatív kritika ellenére én nagyon jól szórakoztam a filmen, igazi popcorn mozi!

2018.05.09 Onódi Zoltán

Nem kell értelmet keresni ebben a filmben. Lassú kicsit vontatott. De egyszer nézhető ha megvan hozzá a hangulat.

2016.04.21 DrPepper11111

Igazából egyszer nézős. Akciófilmnek korrekt, de hogy vígjáték... szerintem semmi humor nem volt benne.

2015.11.26 Niki88

Hát ez a Kristen mindig ilyen drogos kinézete van minden filmben,kivétel,hogy itt tényleg ez volt a szerepe is. Néha elég bonyolult volt nekem ezt a történet,nem értettem,hogy mely részek valósak és mi az álom.

2016.01.26 Eszti

Végre nem egy nyálas Alkonyat szerepben láthatjuk Kristent.Jó film,kicsit zúzls,kemény de azért poénos is.Az akció részek előtérbe kerülnek,nem a humor a lényeg.

2017.01.01 Bedecs.hu

A sztori jó lenne. A zene borzalmas, az eleje nagyon vontatott. Az alkonyatos csajnak szerintem nemigazán való ez az akcióhős szerep.

2016.01.11 Jeve

Fú de beteg egy film, de nagyon jó értelemben. Sem Eisenberg, sem Stewart nem tartozik a kedvenc színészeim közé, de eben nagyon eltalálták a karaktereiket. Csak pislogtam a filmben... Nem is tudom, mit mondhatnék, de nézzétek meg, az jó lesz kezdésnek, aztán dobjátok el az agyatokat.:)