Advertisement

Pixel
Chris Columbus
Chris Columbus
Josh Gad

Nagyonjóképű   2020. 03. 06.

Adam Sandlert valaki vagy szereti, vagy nagyon utálja. Én az első táborba tartozom, jókat tudok nevetni a vígjátékain. Ez nem egy átlagos történet volt, az is tetszett benne.

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Az a baj az ilyen filmekkel szerintem, hogy egy tehetséges színészcsoport járva maga útját és feltörekedvén összefogva már nem tudja hozni, azt, amit az egyéni produkcióiban megszokhattunk.

rbernadett   2015. 10. 25.

Az egy csillagos értékelésem azokra a filmekre nézve sértő, amik legalább az egy csillagot megérdemelték, mert ez még annyira sem. De nincs kisebb.

GedyPapa   2017. 03. 06.

Az igazán durva ebben a filmben, hogy milyen jó színészek volt képesek a nevüket adni hozzá. Hiszen se Sean Bean, se Peter Dinklage nem ezt a szintet képviselik. És az is biztos, hogy az önéletrajzukban nem piros betűvel fogják feljegyezni ezt a szereplésüket. Sokkal inkább volt kínos, mint vicces és ezzel elmondtam róla szerintem mindent. Ne akard megnézni!

Lamboh   2017. 10. 16.

Az ilyen filmekre tudom azt mondani, hogy nagyon jó látvány film, viszont annál se több, se kevesebb. Hiába ennyire parádés a színészek sora, egyszerűen nem tudták elvinni a hátukon a nevetséges cselekményt.

Bár a világon már mindenütt rájöttek, hogy Adam Sandler filmjei csupa szemétrevaló mocsok, azért lenne rá egy kisebb összegem, hogy a hétfői box office riportban a top 3-ban lesz a Pixel is, addig pedig szegény anyámat fogja szidni egynél több zavarba ejtő helyesírású kommentelő. Hát akkor legalább legyen miért. több»

Lehetett volna újabb szerelmes vallomás a retró-videojátékokhoz – és mindenkihez, aki szereti azokat. De amihez Adam Sandlernek köze van, az a legtöbbször Adam Sandler-filmmé változik. KOVÁCS GELLÉRT KRITIKÁJA. több»

Adam Sandler, Josh Gad, Kevin James? Csoda, hogy az ember aggódik? Szerencsére a másik oldalon olyan nevek adnak okot a reményre, mint Chris Columbus, Michelle Monaghan és Peter Dinklage – ezúttal végül feléjük dől a mérleg, mert a Pixel minden előzetes félelem ellenére szórakoztató családi mozidélután több»

A film összbevétele 244 874 809 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 73 626 881 forintot termelt.

A filmet kb. 88M $-ból forgatták le 2014 nyarán Kanadában.

Chris Columbus először dolgozott együtt Adam Sabdler-rel.

Peter Dinklage és Sean Bean korábban együtt szerepeltek a Trónok harca (2011) című sorozatban.