Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Idegen arcok (2011)

Attack the Block

Idegen arcok

HitGirl   2019. 10. 09.

Nem volt rossz, de nem mondanám, hogy nagyon le voltam hengerelve a filmtől. Elég bugyuta volt szerintem, mondjuk az űrlények viccesek voltak, de a szereplők meg inkább idegesítőek, nem annyira tudtam velük szimpatizálni azt hiszem.

dulkap   2015. 02. 04.

Egy jó vígjátékra számítottam, de egy poén nem volt benne. Én is csak a lényeket tudnám kiemelni. Hihetetlenül semmilyen és unalmas volt. Számomra csalódás.

szune40   2015. 06. 19.

Nem maradt meg túlzottan az emlékezetemben a film. Nem is meglepő, hisz eléggé kis bugyuta film volt. Erősen hajazott a zs kategóriás filmekre. A történet egy egyszerű kis tákolmány néhány nem ismert színésszel. Ez nem jött be.

Dóra7.6   2018. 10. 24.

Teljesen rendben volt. Nem lett életem filmje, de lekötött, aranyosak voltak a karakterek is.

tjunior   2016. 06. 21.

Mintha egy súlyosan elvetemült csehszlovák ifjúsági filmet nézne az ember. Az eleje teljesen korrekt, de a végére elfárad.

Vuk   2015. 09. 25.

Egyszer megnézős film volt, viszonylag vicces, jó kis sztorival. Mondjuk nekem ennek a csapatnak a többi filmje (Shaun of the Dead stb.) jobban tetszett, szerintem azok jobban ki voltak találva. Plusz a főszereplőknek rettentően mocskos a szájuk.

A rendező számos utcagyereket meginterjúvolt, hogy megtudja, milyen fegyvereket használnának egy földönkívüli támadás esetén.

(kázsé)

A filmben Nick Frost ugyanolyan hosszú hajat visel, amit a Paul c. film kedvéért növesztett meg.

(kázsé)

John Boyega egy internetes hirdetésből szerzett tudomást a filmről.

(kázsé)

Joe Cornish Brewis karakterét saját 20 éves énjéről mintázta.

(kázsé)

A rendező Dél-Londonban nőtt fel, ahol a film játszódik.

(kázsé)

A filmet időrendi sorrendben forgatták.