Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Idegen arcok (2011)

Attack the Block

Idegen arcok

Dóra7.6   2018. 10. 24.

Teljesen rendben volt. Nem lett életem filmje, de lekötött, aranyosak voltak a karakterek is.

dulkap   2015. 02. 04.

Egy jó vígjátékra számítottam, de egy poén nem volt benne. Én is csak a lényeket tudnám kiemelni. Hihetetlenül semmilyen és unalmas volt. Számomra csalódás.

szune40   2015. 06. 19.

Nem maradt meg túlzottan az emlékezetemben a film. Nem is meglepő, hisz eléggé kis bugyuta film volt. Erősen hajazott a zs kategóriás filmekre. A történet egy egyszerű kis tákolmány néhány nem ismert színésszel. Ez nem jött be.

tjunior   2016. 06. 21.

Mintha egy súlyosan elvetemült csehszlovák ifjúsági filmet nézne az ember. Az eleje teljesen korrekt, de a végére elfárad.

Vuk   2015. 09. 25.

Egyszer megnézős film volt, viszonylag vicces, jó kis sztorival. Mondjuk nekem ennek a csapatnak a többi filmje (Shaun of the Dead stb.) jobban tetszett, szerintem azok jobban ki voltak találva. Plusz a főszereplőknek rettentően mocskos a szájuk.

A rendező számos utcagyereket meginterjúvolt, hogy megtudja, milyen fegyvereket használnának egy földönkívüli támadás esetén.

(kázsé)

A filmben Nick Frost ugyanolyan hosszú hajat visel, amit a Paul c. film kedvéért növesztett meg.

(kázsé)

John Boyega egy internetes hirdetésből szerzett tudomást a filmről.