Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

A holnap határa (2014)

Edge of Tomorrow

stevepisti   2020. 10. 04.

Nagyon jó kis időhurkos sci – fi – re sikeredett, látványos, akciódús film. Tom Cruisenak jól állnak az ehhez hasonló szerepek, szeret világmegmentő karaktereket játszani. Emily Bluntnak is jól állt a kemény katonacsaj szerep. Egy picit kitérhettek v... több»

Shelby07   2018. 01. 26.

Fuu mit is mondjak.. az első perctől fogva imádtam az egészet. Mindig is közel álltak hozzám az ilyen sci-fi filmek, de ez valami új élményt tudott most nyújtani nekem. A sztori az lenyűgöző. Úgy értem aki mindezt kitalálta és amilyen fordulatos az e... több»

Varga_Júlia   2020. 08. 06.

Én valamiért bírom ezt a filmet. Már nehezen tudnám megmondani, hogy miért, de lekötött, és szerettem nézni akkor is, ha nem a legerősebb sci-fi, amivel valaha találkoztam, de egy-két év elteltével simán újra lehet nézni, és akkor is szórakoztató. Ha... több»

Orosz István   2017. 07. 28.

Nagyon jó film, bár én olvastam könyben, és nagyon eltér a film, de azt kell mondani nagyon jó lett. Humoros akció dús, jó a sztori,benne a csavarok, Tom Cruse-nak is jól áll a szerep.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 21.

Na igen,egyik legjobb sci-fi,amit mostanság láttam.Izgalmas a sztori,és többedszerre nézve is le tud kötni. Jók lettek az idegen lények,és Tom Cruise azért itt is hozza a kötelezőt! Ajánlott,igényes mozi.

MP170506   2019. 03. 12.

Jó film lett, van benne akció, van benne humor és egy kiváló színész, Tom Cruise a főszereplő, aki itt is bizonyított. Végig le tudta kötni a figyelmemet, remek unaloműző.

Edii   2015. 04. 20.

Nagyon jó film, ami végig lekötött, sem humornak, sem akciónak, sem látványnak nem volt híján, és kifejezetten jó élmény marad nekem ez a film. Tom Cruise itt is nagyot alakít!

Doug Liman
Bill Paxton
Noah Taylor
Tom Cruise

Emily Blunt és Tom Cruise az egyik autós jelenetben nekimentek egy fának. A színészek nem sérültek meg, röhögőgörcsöt kaptak.

A film 'All you need is kill' nevezetű mangáján alapul.

2014-ben 5 egymást követő hónapban volt a mozik műsorán Magyarországon!

(kovacsbarn)

A csókjelenet a végső harc előtt nem volt benne a forgatókönyvben. Emily Blunt improvizált, mellyel alaposan meglepte Tom Cruise-t és a rendezőt.

(kázsé)

A holnap határa legnagyobb részét ugyanabban a stúdióban vették fel, ahol a Harry Potter-filmeket is forgatták.

(kázsé)

Dante Harper több, mint 1 millió dollárért adta el a forgatókönyvet a Warnernek. Neve nem szerepel a stáblistán.

(kázsé)

A film Hiroshi Sakurazaka regényén alapul.

(kázsé)

Emily Blunt acél ruhája olyan nehéz volt (hozzávetőlegesen 40 kg), hogy amikor először felvette, sírva fakadt. 5 hónapon át játszott benne.

(kázsé)

Az eredeti könyvben Tokiót támadják meg. A történet főszereplője egy japán férfi, Keiji Kiriya.

(kázsé)

A holnap határa jött, látott és győzött. Sci-fi rajongóknak és a felesleges sallangot nélkülözni tudó, szórakozni vágyó átlag filmkedvelőknek egyértelműen kötelező darab. több»