A holnap határa (2014)

Bill Paxton
Noah Taylor

csJózsef   2021. 12. 05.

?

Ma adták a televízióban gondoltam adok neki egy esélyt. Kövezzetek meg de én k.....ra nem értettem a végét.De amúgy jó film.

Shelby07   2018. 01. 26.

Fuu mit is mondjak.. az első perctől fogva imádtam az egészet. Mindig is közel álltak hozzám az ilyen sci-fi filmek, de ez valami új élményt tudott most nyújtani nekem. A sztori az lenyűgöző. Úgy értem aki mindezt kitalálta és amilyen fordulatos az e... több»

Varga_Júlia   2020. 08. 06.

Én valamiért bírom ezt a filmet. Már nehezen tudnám megmondani, hogy miért, de lekötött, és szerettem nézni akkor is, ha nem a legerősebb sci-fi, amivel valaha találkoztam, de egy-két év elteltével simán újra lehet nézni, és akkor is szórakoztató. Ha... több»

Sabnock Sanatory   2019. 08. 21.

Na igen,egyik legjobb sci-fi,amit mostanság láttam.Izgalmas a sztori,és többedszerre nézve is le tud kötni. Jók lettek az idegen lények,és Tom Cruise azért itt is hozza a kötelezőt! Ajánlott,igényes mozi.

Orosz István   2017. 07. 28.

Nagyon jó film, bár én olvastam könyben, és nagyon eltér a film, de azt kell mondani nagyon jó lett. Humoros akció dús, jó a sztori,benne a csavarok, Tom Cruse-nak is jól áll a szerep.

Laca//Ho/rr/oR//   2021. 07. 16.

Nem kell több golyó...

Nem szeretnék köntörfalazni, nagyon jó akció sci-fit tett le az asztalra Doug Liman rendező. A két főszereplő, Tom Cruise és Emily Blunt remek választás volt. Nehéz egy jó sci-fi filmet megtervezni, és azt a vászonra vinni, értelmet adni neki, megmagyarázni. Az elején ugyan érezhettük, hogy teljesen átérezzük Cruise "Cage'" karakterét, hiszen ő sem tudott semmit, mi miért történik, teljes zavartság volt, és ezt jól csinálták a készítők, hiszen mintha mi magunk lettünk volna ott. Nagyon jól fel volt építve, ahogyan ment a játékidő, úgy tudtunk meg egyre többet erről a kaotikus és ismeretlen helyzetről. Amit felépítettek történetet, az káprázatos volt, és ahogyan ezt az egészet megvalósították és vászonra vitték, lenyűgöző. Egy percre sem vehetjük le a szemünket a filmről, hiszen minden percére oda kell figyelni, ha meg akarjuk érteni azt a folyamatot, amivel hőseinknek szembe kell nézniük. Végig "ébren" tartotta a nézőt, mind a látvány végett, vagy már azért szurkoltam a vége fele haladtával, mert a "34." próbálkozás után már roppant kíváncsi voltam, mégis mi fog kisülni ebből az egészből. A vége kicsit érdekes volt, és bevallom, sokszor elgondolkodtam, hogy mégis mi történt, de ötletes kis zárást kapott, nagyon jó kis sci-fi lett belőle.

Deku   2017. 07. 18.

Tipikusan egyből a videójátékok jutnak az ember eszébe hisz minden motívuma meg van. Leginkább az állandó újrakezdés az ami nagyon arra utal. Szerintem izgalmas és jópofa.

A film 2020-ban játszódik.

(jakedave)

Minden kaszkadőrmutatványt maga Tom Cruise hajtott végre. Doug Liman rendező elismerően beszélt a színészről, azt nyilatkozta, akár meg is élhetne belőle.

(jakedave)

A filmben nem magyarázzák meg, de Emily Blunt karaktere azért hord magánál mindig egy nagy kardot, mert mindig kifogyott a lőszerből az "újraindított" epizódok során.

(jakedave)

Hiroshi Sakurazaka a sztori alapötletét a videojátékokból vette: ha ott meghalsz, csak simán újraindítod a játékot.

(jakedave)

Emily Blunt és Tom Cruise az egyik autós jelenetben nekimentek egy fának. A színészek nem sérültek meg, röhögőgörcsöt kaptak.

A holnap határa jött, látott és győzött. Sci-fi rajongóknak és a felesleges sallangot nélkülözni tudó, szórakozni vágyó átlag filmkedvelőknek egyértelműen kötelező darab. több»