Közösség

Vélemény:

 

86 A holnap határa

(2014)

A holnap határa

 
Shelby07   2018.01.26 23:42
1

Fuu mit is mondjak.. az első perctől fogva imádtam az egészet. Mindig is közel álltak hozzám az ilyen sci-fi filmek, de ez valami új élményt tudott most nyújtani nekem. A sztori az lenyűgöző. Úgy értem aki mindezt kitalálta és amilyen fordulatos az egész.. hát le a kalappal előtte. Szóval kezdjük ott, hogy szerintem színészek terén megint csak beletrafáltak, hiszen egy filmről szerintem már elég nagy eséllyel el lehet dönteni, hogy jó lesz e vagy sem, mindössze a színészek áttekintésével. (persze ez csak egy átlag részemről, van bőven kivétel). Az elején megismerjük a helyzetet, hogy mi miért van, lassan kezd kibontakozni, hogy mit várhatunk a történettől, elkezd az ember következtetni, hogy most mi is lesz.. Aztán bumm, valami teljesen mást kapsz. Lehet hogy csak én érzem így, de én nagyon fordulatosnak és kiszámíthatatlannak találtam, főleg a vége felé, amikor már abszolút beindul az egész és csak visz a történet előre. Izgalmas volt nagyon és minden percét élveztem, szóval abszolút megy az 5 csillag. Bátran nézze meg mindenki, mert tényleg nagyon jó!