A holnap határa

Edge of Tomorrow

2024.04.30 fiesta14

Nagy film

Eredeti ötlet, jól csomagolva, jó színészekkel, jó látványvilággal, néha kicsit humorosan. Szerintem ez egy beváltható recept. Már sokszor láttam, de mindig odaragaszt a képernyő elé.

2018.01.26 Shelby07

Fuu mit is mondjak.. az első perctől fogva imádtam az egészet. Mindig is közel álltak hozzám az ilyen sci-fi filmek, de ez valami új élményt tudott most nyújtani nekem. A sztori az lenyűgöző. Úgy értem aki mindezt kitalálta és amilyen fordulatos az e... Több

2020.08.30 Harper

Ütős időhurkos film

Az egyik legjobb időhurkos film, az Edge of Tomorrow (A holnap határa), Doug Liman rendezésében. A néző átélheti a sztorit, mely ugyan első pillantásra valóságtól kissé lerugaszkodott, ám a srcipt úgy tálalja, hogy mégis könnyedén elhisszük és beleéljük magunkat. Egy jövőbeni disztópikus világban játszódik, ahol idegenek ostroma alatt áll a Föld és vesztésre áll az emberiség. Ám itt van Rita Vrataski őrmester (Emily Blunt) és Bill Cage (Tom Cruise), akik összefogva hatékony csapatot alkotnak és kihasználva, hogy Bill számára örökké újra-ismétlődik egy bizonyos nap, ütős tervet eszelnek ki a támadó lények legyőzésére. A holnap határa nagy kedvencem, amit akárhányszor újra lehet nézni, mindig élvezetes marad. Értékelésem: 85%

Na igen,egyik legjobb sci-fi,amit mostanság láttam.Izgalmas a sztori,és többedszerre nézve is le tud kötni. Jók lettek az idegen lények,és Tom Cruise azért itt is hozza a kötelezőt! Ajánlott,igényes mozi.

2020.08.06 Varga_Júlia

Én valamiért bírom ezt a filmet. Már nehezen tudnám megmondani, hogy miért, de lekötött, és szerettem nézni akkor is, ha nem a legerősebb sci-fi, amivel valaha találkoztam, de egy-két év elteltével simán újra lehet nézni, és akkor is szórakoztató. Ha... Több

2021.07.16 Laca//Ho/rr/oR//

Nem kell több golyó...

Nem szeretnék köntörfalazni, nagyon jó akció sci-fit tett le az asztalra Doug Liman rendező. A két főszereplő, Tom Cruise és Emily Blunt remek választás volt. Nehéz egy jó sci-fi filmet megtervezni, és azt a vászonra vinni, értelmet adni neki, megmagyarázni. Az elején ugyan érezhettük, hogy teljesen átérezzük Cruise "Cage'" karakterét, hiszen ő sem tudott semmit, mi miért történik, teljes zavartság volt, és ezt jól csinálták a készítők, hiszen mintha mi magunk lettünk volna ott. Nagyon jól fel volt építve, ahogyan ment a játékidő, úgy tudtunk meg egyre többet erről a kaotikus és ismeretlen helyzetről. Amit felépítettek történetet, az káprázatos volt, és ahogyan ezt az egészet megvalósították és vászonra vitték, lenyűgöző. Egy percre sem vehetjük le a szemünket a filmről, hiszen minden percére oda kell figyelni, ha meg akarjuk érteni azt a folyamatot, amivel hőseinknek szembe kell nézniük. Végig "ébren" tartotta a nézőt, mind a látvány végett, vagy már azért szurkoltam a vége fele haladtával, mert a "34." próbálkozás után már roppant kíváncsi voltam, mégis mi fog kisülni ebből az egészből. A vége kicsit érdekes volt, és bevallom, sokszor elgondolkodtam, hogy mégis mi történt, de ötletes kis zárást kapott, nagyon jó kis sci-fi lett belőle.

2017.07.28 Orosz István

Nagyon jó film, bár én olvastam könyben, és nagyon eltér a film, de azt kell mondani nagyon jó lett. Humoros akció dús, jó a sztori,benne a csavarok, Tom Cruse-nak is jól áll a szerep.

2022.10.13 JRD

Nem rossz film, de nem is olyan jó. Látványos, pörgős. Szórakozásnak, kikapcsolódásnak mindenképpen megfelel. Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2017.07.18 Deku

Tipikusan egyből a videójátékok jutnak az ember eszébe hisz minden motívuma meg van. Leginkább az állandó újrakezdés az ami nagyon arra utal. Szerintem izgalmas és jópofa.

2023.10.29 Jerico

Akárhányszor újranézhető

Hihetetlen, hogy ezt a filmet milyen sokszor meg tudtam nézni, és minden alkalommal nagy élvezettel szórakoztam rajta. Az a jelenet például, amikor Will Cage őrnagy (Tom Cruise) tárgyalni kezd Brigham tábornokkal (Brendan Gleeson) a film elején, és a végén az őrnagy letartóztatása következik be (ami után a frontra induló közkatonák közt ébred), egyszerűen zseniális szerintem. Tom Cruise nagyszerűen alakítja a balsorssal megáldott és frontra küldött bukott tisztet. A front a normandiai partraszállást mintázza, még a partszakasz homokos kivitelezése is stimmel. Nagyon jó a script, és le a kalappal Doug Liman rendezése előtt is. Mondjuk engem már 2002-ben megvett, amikor elkészítette A Bourne-rejtélyt, mely ugyanolyan kedvencem azóta is, mint A holnap határa. Úgy tudom, jön jövőre a második fejezet, ezért is vettem elő a napokban az eredeti részt újranézésre (sokadjára). Gyakran a sok gagyi filmet egy-egy régi kedvenccel tudom „kimosni” magamból. Olyan ez, mint borkóstolások közt a sajtevés, tisztítja az ízlelőbimbókat, filmek esetében az esztétikai szenzorainkat.

2018.11.07 dailyfilmsan

Jó volt, izgalmas volt, látványos volt. Valamiért mégsem dobtam el az agyam tőle. Nagyon hamar kibontakozott a film ez tetszett. Viszont az ellenséges űrlények valamiért nekem gagyinak hatottak. Ami még ködös volt az ahogyan kitalálták hol is kell ke... Több

2021.03.04 jakedave

Kiemelkedő

Nagyon hosszú idő óta ez volt az első film, amit rögtön, egymás után kétszer megnéztem; ahogy vége lett, indítottam is újra. Zseniális!

2024.04.28 Erik Csok

Időhurkos akciózúzda!

Egyszer régen láttam már ezt a filmet, de akkor nem tetszett, így úgy gondoltam, újra kéne nézni, adjunk neki még egy esélyt. És most tetszett! Talán egy kicsikét hosszú a felvezetés, utána viszont, amikor az időhurokban van a főszereplő, onnan kezdve a film pörög, és habár ugyanazt éli át mindig, nem unalmas egyáltalán, mert mindig történik valami olyan, amit eddig még nem láttunk. Látványos, akciódús, humoros is helyenként, és még csak nem is túl hosszú. Tom Cruise és Emily Blunt között is működik a kémia, nagyszerűen alakítanak, és jól állnak nekik ezek a karakterek. Egy érdekes film, kicsit fura is, de akit érdekel, az nyugodt szívvel megnézheti!

2019.03.12 MP170506

Jó film lett, van benne akció, van benne humor és egy kiváló színész, Tom Cruise a főszereplő, aki itt is bizonyított. Végig le tudta kötni a figyelmemet, remek unaloműző.