Eight Legged Freaks

Az álmos amerikai kisvárosban soha nem történik semmi, egészen addig, míg egy baleset folytán veszélyes anyagokkal megrakott teherautó rakományának egy része a helyi vízrendszerbe ömlik. A fertőző anyag eljut a városka egyetlen idegenforgalmi látványosságának számító tarantula-farmjára is. A mérgező anyag hatására a park nyolclábú lakói gigantikus méretűre nőnek, hogy aztán sosem látott öldöklésbe kezdjenek a városka békés lakói között. Szerencsére Chris McCormack bányamérnök (David Arquette) és a helyi seriff megszervezi az ellenállást és a túlélők élén a végső leszámolásra készülnek a mérges pókok ellen.

Rendező: Ellory Elkayem
Premier (HU): 2002.11.07.

2020.08.14 Interfectorem Sabnock

Ez a film annyira gagyi,üres,unalmas,és semmitmondó,hogy a közepétől kezdtem élvezni,és kikapcsolódni rajta.Hihetetlen rossz,és mégis jó.Egy vicces bohóckodásnak,egy esős,hideg őszi napra tökéletesen jó kikapcsolódás.

2019.04.20 Yosihiro

Mérges pókok

Végre sikerült egy jó pókos filmet megnéznem, ami ugyan nem volt rémisztő, de annál szórakoztatóbb. A történet nekem már-már akciófilmhez hasonlít, de szerintem remekül összerakták. Ugyan van benne némi baki, de mindezektől eltekintve egy nagyon jó, szerethető, humoros film. Ebben a pókos filmben legalább van elképzelés, látvány, érzelem, humor, akció, és ez az, ami felemeli a pókos filmek közül. Nem kell félnünk, nem rémisztő, de vannak benne igen jól fényképezett, látványos jelenetek is. A szereplők ugyan nem emelik a film minőségét, de hozzák a közepes színvonalat, ezért sem emeltem ki senkit. A történet remekül tálalja, hogy mitől nőnek meg a pókok. Ez összehasonlítva pár pókos filmmel igazából a legjobban filmre vitt pókos történet szerintem. Nem hagyták ki a romantikát, a tinédzserek lázadó korát, valamint olyan üldözési jeleneteket, melyek már akár akciójelenetbe is illenek. A humor része, azt hiszem, kidomborodik, de vannak részek, amikor már túl erőltetettnek éreztem. Összességében a képi és hanghatások szerintem jól sikerültek, és ez meg is alapozta a film értékelését, amit négy csillagra tettem. A történet ezt tovább fokozta ugyan, de a szereplők sablonos játéka a négy csillagon tartotta ezt a filmet. Csak ajánlani tudom mindenkinek, hiszen remek kikapcsolódás minden korosztály számára. Üdv, Yosi

2019.07.30 Ms. Akárki

Hát ez inkább paródia ként állta meg a helyét pedig több potenciál lett volna a filmben ilyen zseniális szereplőgárdával. De vígjáték kint felfogva kifejezetten jó szórakozás. Matt Czuczhry miatt néztem meg elsősorban, de nem bántam meg.

2018.12.31 Márton

Az icipici pókok... amik hatalmasra nőttek

Kimondottan egy szórakoztató filmként tekintek a 2002-es Mérges pókok című horror komédiára (vagy írhatnám hogy horrorparódiára) mert egy percig sem akarja a kész film, hogy a nézője bármit is komolyan vegyen belőle. Már maga a történet alapfelütése ... Teljes kritika

2019.02.05 Owotonor

Ha komolyan gondolták volna ezt a filmet akkor borzasztó lett volna, így vígjáték formában viszont nagyon tetszett, tartók a pókoktól úgyhogy még féltem is rajta, tetszett ez a poros kisvárosi hangulatos feeling, jól szórakoztam rajta.

A film felvétele előtt 7 hónappal megkezdték az előkészületeket, hogy a vizuális effektekkel a lehető leggyorsabban le tudják forgatni a pókos jeleneteket.Szerző: Yosihiro

A filmben a Joshuát megharapó pók egy rózsaszín-lábujjú tarantula, ami Dél-Amerikában honos.Szerző: Yosihiro

A film címe nem a stúdióból származik, hanem a forgatás alatt David Arquette többször is mondta, hogy ez lenne a jó, ezért ezt tették meg címnek. Szerző: Yosihiro

A filmet az 1998-as Larger Than Life rövid film inspirálta.Szerző: VFTS