Gyilkos cápa az óriáskrokodil ellen

Gyilkos cápa az óriáskrokodil ellen

Megacápa az óriáskrokodil ellen

Afrikában felfedeznek egy 457 méteres krokodilt. Hogy elejét vegyék a pániknak, az angol vadászt, Nigel Putnamet küldik a lény sértetlen elfogására. Azonban a krokodilszörnyet szállító hajót megtámadja a félelmetes megalodon, mindkét szörnyeteg kiszabadul az óceánba, és titáni csatát vívnak… Több

Rendező: Christopher Ray
Forgatókönyvíró: Micho Rutare, Naomi L. Selfman
Premier: 2010.12.21.
Jaleel White
Gary Stretch

2021.06.29 Kósa Bence

A fantasztikus Mega Shark sorozat második része. A legjobb (szerintem). Ha van dvd kiadás, akkor rá kell írni, hogy csak saját felelősséggel nézd meg. Bár az első résznél (szerintem) jobb.

2019.05.28 MP170506

Szörnyű, szörnyű és szörnyű... Habár minden hasonló film ilyenre sikerül, de itt minden rossz volt: a színészek, a látványvilág, a minőség, a történet.

2018.07.29 KATE

Vao, hát ez egy irtóra elszállt film, de én személy szerint imádtam. Minden megvan benne, ami egy agyatlan szórakozáshoz kell. Csakis ajánlani tudom!

2019.03.14 qwertz

Oké, nekem azt hiszem, ez a film egyszerűen már csak sok volt. Azt értem, hogy alapjában véve ez egy trashfilm, de szerintem igazán érdemes lenne kijelölni a határokat, máskülönben egy irtó nagy katyvasz lesz az egész. :/