Tremors 5: Bloodlines
valery
Michael Gross

Az óriási emberevő szörnyek visszatértek, és még nagyobb veszélyt jelentenek, mint korábban. Ezúttal Dél-Afrikában bukkannak fel egy vadrezervátumban, és nem kímélnek semmit, ami él és mozog.

(hp)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Dél-afrikai Köztársaság
Premier: 2015.10.06.

2022.06.30 Kóborló

A földalatti kukacok afrikai kalandja

Közel egy hónap alatt, immáron az ötödik alkalommal ültem neki, a Tremors széria soron következő részének és azt kell hogy írjam, pozitívan csalódtam benne. Merthogy mint a harmadik, mint pedig a negyedik rész, finoman szólva sem nyerte el a tetszése... Teljes kritika

2019.11.02 Syracuse

Hosszú évek után visszatért Burt Gummer, hogy odapörköljön a drabáloknak! Ez eléggé felszopó szöveg, de ez az igazság, én így vártam a filmet és így is néztem végig. Vannak benne bugyuta dolgok, de a látvány és a szövegek még mindig jók, nekem tetszett. Az új szereplőkkel sem volt probléma.

2017.01.24 valery

A részek előrehaladtával egyre kevésbé tetszik a sorozat... Nem tud újat mutatni , hiányzik az izgalom és a kiszámíthatatlanság. Nincsenek igazi karakterek és összecsapott a történet..

2017.08.23 penzesisti

Még a gagyi elemek, jelenetek ellenére is bejön a film. Vicces, szórakoztató, könnyed. Kicsit nosztalgikus érzés kerített hatalmába látva a korábbi részeket.

2016.02.12 tamas84

A zs-kategória rajongóinak biztos be fog jönni, de nagyon nehéz lenne ezt a dolgot filmnek nevezni. Egyszerűen gáz az egész, még akkor is, ha ezt ilyennek akarták.

A filmvégi stáblistában extra jelenet található.Szerző: Kóborló

Akárcsak a második rész óta, ezt a részt is egyből DVD-re készítették, mozis bemutatása nem volt.Szerző: Kóborló

A film rendezője Don Michael Paul, úgy vállalta el a rendezői munkát, hogy egyetlen korábbi Tremors filmet sem látott előtte.Szerző: Kóborló

A filmben van egy konyhai jelenet, amit az 1993-as Jurassic Park inspirált.Szerző: Kóborló

Még a forgatások megkezdése előtt szó volt arról, hogy az első Tremors film főszereplője, Kevin Bacon, akár visszatérne ebben a részben, de végül ez nem valósult meg. Szerző: Kóborló