Tremors 3. - Ahová lépek, már megint szörny terem

Tremors 3. - Ahová lépek, már megint szörny terem

Tremors 3: Back to Perfection
Balint

Ezek az alakváltó, emberevõ szörnyetegek már megint a feje tetejére állítanak mindent a nevadai Tökély poros kisvárosában, és az evolúció legújabb egyedére csak a túlélés-specialista Burt Gummer (Michael Gross) jelenthet megoldást! Egy helyi fiatal vállalkozó pár (Shawn Christian és Susan Chuang) segítségével Burt összeméri elképesztõ fegyveres tudását a Habzsolók legújabb és leghalálosabb generációjával. Ha Burt és újdonsült társai nem találják meg a módját, hogy megfékezzék õket, akkor a szörnyek, akik miatt Tökély felkerült a térképre, most el fogják törölni a város a föld színérõl. A Tremors 3 - Ahová lépek, még mindig szörny terem földet rengetõ, kirobbanóan izgalmas szórakozást ígér!

Rendező: Brent Maddock
Premier (HU): 2005.07.28.

2023.04.02 Gamehun638

B kategóriás akciófilm. Sok horrorelemet már nem tartalmaz. Ezt is eredeti nyelven érdemes nézni, mert sokkalta több poén van benne. Szerintem egy jól összerakott film lett. Tudott újat mutatni. Picit hiányzik Fred Ward és Kevin Bacon, de az új karakterek is jók.

2019.12.13 ArpiHajdu és Réci

a nap véleménye

Drabálok, vaktyúkok és bélgázművek

Tizenegy évvel a kultikusnak mondható első rész, valamint hat esztendővel az elfogadhatónak számító folytatás után újból támad a Tremors, avagy a magyar szinkronnal élve a hatalmas féregre emlékeztető drabálok. A széria harmadik etapja részben új meg... Teljes kritika

2022.06.19 Kóborló

A földalatti szörnyek második evolúciója

Folytatva a Tremors szériát, elérkeztem a harmadik felvonásához és azt kell hogy írjam, hogy míg számomra az első két része, kimondottan szórakoztatott, addig ennél a felvonásnál, sajnos elveszni látszik az a dolog, ami miatt jómagam annyira kedvelte... Teljes kritika

2021.10.30 Lonka

Kevin Bacon nélkül már nem ugyanaz a sztori. Helyenként paródiába csap át, és a látvány sem az igazi.

2019.11.02 Syracuse

A széria utolsó igazán jó darabja

Nekem még ez a rész is tetszett, mínusz egy főszereplő de plusz egy új "faja" a szörnyeknek. A poénok ütnek, a megvalósítás még mindig nem gagyi.

A film felvételeit 2000. november 13-án kezdték meg, és 2000. december 4-re már be is fejezték.Szerző: Kóborló

Idehaza két címen is ismerté vált ez a rész. Az egyik címe a Visszatérés Perfection Valley-be volt, míg a másik magyar címe pedig, az Ahová lépek, már megint szörny terem volt.Szerző: Kóborló

Akárcsa a második, ez a rész is csak videóra készült, mozikban nem mutatták be.Szerző: Kóborló

Az összes Tremors film közül ennek volt a legalacsonyabb a korhatára.Szerző: Kóborló

Az eredeti forgatókönyv szerint sokkal több olyan jelenetet láthattuk volna, ahol feltűnnek új Graboidok, de ezeket a jeleneteket végül nem forgatták le, hogy alacsonyan tudják tartani a film költségvetését.Szerző: Kóborló