Tremors 4. - A legenda elkezdődik

Tremors 4: The Legend Begins

Rendező: S. S. Wilson
Premier (HU): 2008.02.22.

2023.06.15 Gamehun638

Picit béna, picit gagyi, de jól össze szedett valami. Sokkalta többet ki lehetett volna hozni belőle.

2022.06.20 Kóborló

100 évvel az első rész előtt

Tovább folytatva a Tremors szériát, elérkeztem immáron a negyedik felvonásához. Ebben a részben mint oly sok horrorszériánál, elméletben a készítők szerettek volna egyfajta előzményfilmet készíteni a széria rajongóinak. Jómagam nem kimondottan rajong... Teljes kritika

2019.11.02 Syracuse

A Tremors franchise leggyengébb filmje. Nem nézhetetlen, egészen élvezhető az erre fogékonyaknak, de ennél konzisztensebb előzményt is készíthettek volna.

2016.02.13 Balint

Vicces előzmény, amire nem igazán értem miért volt szükség azóta már készült ötödik része is a sorozatnak, illetve TV sorozat amit mostanában terveznek rebootolni is immár Bacon szalonnával ;)

A film forgatását 2003. február 6-án kezdték meg, és 2003. február 27-re már el is készültek a felvételekkel.Szerző: Kóborló

2004. január 2-án, Dirt Dragon címen számítógépes játék is készült belőle.Szerző: Kóborló

Ezt a részt is egyből videóforgalmazásra készítették.Szerző: Kóborló

J. E. Freeman (1946-2014) színésznek ez volt az utolsó filmes szerepe halála előtt. Ezután csupán pár tévésorozat epizódjában tűnt fel.Szerző: Kóborló

A filmben látható óriás puska a valóságban is létezett, kacsarajokra vadásztak vele annak idején.Szerző: Kóborló