A szörny az anakonda ellen

A szörny az anakonda ellen

Lake Placid vs. Anaconda

Egy óriási krokodil és egy hatalmas anakonda veszélyezteti a közeli kisváros békéjét. A helyi seriffnek meg kell találnia a módját, miként pusztíthatná el mindkét szörnyeteget, mielőtt azok megölnék a teljes lakosságot.

(hp)

Rendező: A.B. Stone
Forgatókönyvíró: Berkeley Anderson
Premier: 2015.04.25.

2021.06.03 Kósa Bence

Borzalom és egy trágya...

A szörny és az anakonda megcsúfolása. A legrosszabb crossover film. Robert Englund az egyetlen, akit ismertem a filmben. Még a CGI állatok is jobb színészek. Zs kategória, sajnálom.

2017.12.27 Deku

Hát végre egy ilyen tartalmas filmet is sikerült megnézni. Tele volt a film minden jóval. Nagyon tetszett. A film tök jó kis hangulatot teremtett, meg volt a maga bája, ami elvarázsolja a nézőt és leköti a figyelmét.

2018.02.14 Gyalog őrmester Nézhetetlen

Sajnálom, hogy ilyen filmekre van még igény... Értem én, hogy olcsóbb, mint egy normális film, de ezt miért adják le a tv-ben 3-szor azt nem értem.

2016.05.05 Vuk

Annyira gagyi ez a film, hogy inkább sakkozz egyet a haveroddal, mint erre a filmre pocsékold az időd. No story, no alakítások, no vizuális effektek, egyszóval semmi olyat nem tudok mondani, ami miatt érdemes volna megtekinteni ezt az alkotás.

2015.12.06 gandalf01

Minősíthetetlen. A bikinis csajokat leszámítva. De effélét - nyár lévén - látok a strandon is. Ne nézzétek meg, elmondhatatlanul gyenge.

A forgatásra Bulgáriában került sor.Szerző: dulkap

Yancy Butler harmadik alkalommal látható Reba szerepében a sorozat (Lake Placid) folyamán.Szerző: dulkap

Mindkét sorozat (Lake Placid; Anaconda) ötödik része ez a film.Szerző: dulkap