A szörny az anakonda ellen (2015)

Lake Placid vs. Anaconda

Kósa Bence   2021. 06. 03.

Borzalom és egy trágya...

A szörny és az anakonda megcsúfolása. A legrosszabb crossover film. Robert Englund az egyetlen, akit ismertem a filmben. Még a CGI állatok is jobb színészek. Zs kategória, sajnálom.

Deku   2017. 12. 27.

Hát végre egy ilyen tartalmas filmet is sikerült megnézni. Tele volt a film minden jóval. Nagyon tetszett. A film tök jó kis hangulatot teremtett, meg volt a maga bája, ami elvarázsolja a nézőt és leköti a figyelmét.

Gyalog őrmester Nézhetetlen  2018. 02. 14.

Sajnálom, hogy ilyen filmekre van még igény... Értem én, hogy olcsóbb, mint egy normális film, de ezt miért adják le a tv-ben 3-szor azt nem értem.

Vuk   2016. 05. 05.

Annyira gagyi ez a film, hogy inkább sakkozz egyet a haveroddal, mint erre a filmre pocsékold az időd. No story, no alakítások, no vizuális effektek, egyszóval semmi olyat nem tudok mondani, ami miatt érdemes volna megtekinteni ezt az alkotás.

gandalf01   2015. 12. 06.

Minősíthetetlen. A bikinis csajokat leszámítva. De effélét - nyár lévén - látok a strandon is. Ne nézzétek meg, elmondhatatlanul gyenge.

A forgatásra Bulgáriában került sor.

Yancy Butler harmadik alkalommal látható Reba szerepében a sorozat (Lake Placid) folyamán.

Mindkét sorozat (Lake Placid; Anaconda) ötödik része ez a film.