Sharknado 2: A második harapás

Sharknado 2: A második harapás

Sharknado 2: The Second One
Fakesz
Ian Ziering

Amikor a szeszélyes szél halálos ragadozókat repít hord New York város felé, veszélybe kerülnek a lakók; csak April és Fin mentheti meg a helyzetet.

Premier: 2014.06.30.

2016.08.22 Mliklós29

Az elsőhöz hasonló színvonal, de azért jókat lehet rajta mulatni.

2015.05.13 Syracuse

Nem tudom, hogy tudták rávenni a rajongókat, hogy az ő pénzükből készítsék el ezt a valamit. Vannak azok a filmek, amik az "annyira rossz, hogy már jó" kategóriába tartoznak. Na ez is egy ilyen. Nyilván nem pontozom föl, de egyszeri agymenésnek egy kis alkohol mellé tökéletes.

2015.08.20 fagitta

Gagyi, pocsék, kritikán aluli egyveleg. Hiányzik a mondanivaló, a történet, az igazi karakterek és a minőségi tartalom. Még csak izgulni sem lehet rajta.

2015.11.22 somi

2015.03.01 Agnes96

Az első részhez nem volt szerencsém, de megláttam ennek az előzetesét, és muszáj volt megnéznem a filmet. Az a kategória, ami annyira pocsék, hogy már nézhető.

A film összbevétele 114 229 dollár volt (imdb.com).