Syracuse   2015. 05. 13.

Nem tudom, hogy tudták rávenni a rajongókat, hogy az ő pénzükből készítsék el ezt a valamit. Vannak azok a filmek, amik az "annyira rossz, hogy már jó" kategóriába tartoznak. Na ez is egy ilyen. Nyilván nem pontozom föl, de egyszeri agymenésnek egy kis alkohol mellé tökéletes.

somi   2015. 11. 22.

fagitta   2015. 08. 20.

Gagyi, pocsék, kritikán aluli egyveleg. Hiányzik a mondanivaló, a történet, az igazi karakterek és a minőségi tartalom. Még csak izgulni sem lehet rajta.

Mliklós29   2016. 08. 22.

Az elsőhöz hasonló színvonal, de azért jókat lehet rajta mulatni.

Agnes96   2015. 03. 01.

Az első részhez nem volt szerencsém, de megláttam ennek az előzetesét, és muszáj volt megnéznem a filmet. Az a kategória, ami annyira pocsék, hogy már nézhető.