Tremors 5: Vérvonal

Tremors 5: Bloodlines

2022.06.30 Kóborló

A földalatti kukacok afrikai kalandja

Közel egy hónap alatt, immáron az ötödik alkalommal ültem neki, a Tremors széria soron következő részének és azt kell hogy írjam, pozitívan csalódtam benne. Merthogy mint a harmadik, mint pedig a negyedik rész, finoman szólva sem nyerte el a tetszése... Teljes kritika

2019.11.02 Syracuse

Hosszú évek után visszatért Burt Gummer, hogy odapörköljön a drabáloknak! Ez eléggé felszopó szöveg, de ez az igazság, én így vártam a filmet és így is néztem végig. Vannak benne bugyuta dolgok, de a látvány és a szövegek még mindig jók, nekem tetszett. Az új szereplőkkel sem volt probléma.

2017.01.24 valery

A részek előrehaladtával egyre kevésbé tetszik a sorozat... Nem tud újat mutatni , hiányzik az izgalom és a kiszámíthatatlanság. Nincsenek igazi karakterek és összecsapott a történet..

2017.08.23 penzesisti

Még a gagyi elemek, jelenetek ellenére is bejön a film. Vicces, szórakoztató, könnyed. Kicsit nosztalgikus érzés kerített hatalmába látva a korábbi részeket.

2016.02.12 tamas84

A zs-kategória rajongóinak biztos be fog jönni, de nagyon nehéz lenne ezt a dolgot filmnek nevezni. Egyszerűen gáz az egész, még akkor is, ha ezt ilyennek akarták.

2017.05.02 jozsagabri

Az első része még annak idején sokkal nagyobb szám volt mint ez a mostani. Gagyi és felejthető, sok sablonnal és üresjárattal. Üres, semmitmondó jelenetek.