A galaxis őrzői - ünnepi különkiadás

The Guardians of the Galaxy Holiday Special

2023.05.04 lexyusz

Igaz, nem karácsonykor, hanem mostanában néztem meg, de ettől függetlenül tudtam azonosulni a hangulattal. Ahogy az összes többi résznél, ebben is volt sok humor, voltak drámaibb részek is, de a lényegen nem változtat azon, hogy nekem tetszett. Lehet... Több

2022.11.21 csenge

James Gunn még mindig hozza a szintet, ezért az egyetlen reményem a Galaxis őrzői 3. A sok szemét, amit mostanában a Marvel kitermel már untat, de erre nagyon kíváncsi leszek.

2022.11.28 KCintia

Totálisan semleges

Igazából fogalmam sincs, hogy miért kellett ez, de nem volt se jó, se rossz. Olyan szinten semleges lett számomra ez az egész, hogy nem is tudok mit mondani rá. Simán kihagyható egyébként.

2022.11.29 Eastern79

Ünnepi Marvel-izé

Tulajdonképpen jó, hogy nem lett belőle a szokásos amcsi karácsonyi giccs- és közhelyparádé, és a humora is jól el lett találva, de egyébként tök felesleges volt elkészíteni, hacsak nem azért, hogy Kevin Bacon hülyüljön egy jót. Néhol a CGI egyenesen pocsék, és tulajdonképpen semmi újat vagy többet nem tesz hozzá sem a Marvel univerzumhoz, sem a karácsonyhoz. Ellenben Dave Bautista karácsonyi szerkója nagyon menő. :)

2022.11.25 BloodyMary

A Galaxis őrzői különkiadása vicces, nagyon tetszett és pont a megfelelő mértékben hozza a karácsonyi hangulatot. Szerintem a legjobb Marvel tartalom, ami idén elhagyta a stúdiót.

2022.11.29 Zsolt Szabó

Ünnepi kiadás

Ezen kis Special kiadásokat nem szeretem, ha Marvelről van szó, ha Star Wars-ról, és bármely más tartalomról. Mivel én semmi értelmét nem látom, hiába James Gunn így vagy úgy, ez igen felejthető alkotás, csak azért, mert semmitmondó volt és rövid. A lényeg, hogy kerestem benne az elrejtett húsvéti tojásokat, ha van egyáltalán benne, viszont nagyon ezt se láttam. A show legnagyobb poénja Kevin Bacon volt egyértelműen. De azért ajánlom mindenkinek, mert ez is A Galaxis őrzői, és tudjuk, hogy már csak egy fellépésük maradt hátra.

2022.11.28 Gabriella Beton Nézhetetlen

Rémes

10 perc nézés után tekerés, majd a vége előtt kikapcs.