Vasember 3 (2013)

Iron Man Three

Vélemények: Vasember 3 (2013)

PadmeAmidala   2021. 06. 05.

Szerintem az elsőnél rosszabb, viszont a másodiknál jobb. A végét sajnos kicsit elrontották azzal, hogy túl sok akció volt rövid idő alatt, mondjuk ez majdnem minden szuperhősfilmre jellemző (csak tudnám, miért). A Vasember egész szimpatikus karakter lett számomra. 8/10

Thibo84   2016. 08. 28.

A három rész közül ez sikerült a legjobban. Jó a történet, királyok a páncélok, végén a harcról már nem is beszélve. És bővelkedik poénokkal elég rendesen.

Deku   2017. 07. 18.

Szerencsére harmadjára sem kellett csalódnom a Vasember filmekben. Robert Downey Jr. még mindig piszok humoros, szórakoztató és hát gazdag. Nagyon ütős lett ez a rész is.

Sabnock Sanatory   2019. 09. 01.

Ugyanaz a színvonal, mint az első két résznél. Tony Stark a nyerő, bármit is tegyenek a gonoszok. Fantasztikusak az akciójelenetek. Kötelező darab.

dailyfilmsan   2019. 02. 01.

Vasember vas nélkül

Újabb marvel film újabb szelet az univerzum nagy tortájából. A Vasember 3 több szempontból is lényeges filmnek tekinthető. Karakter fejlődés szempontjából mindenképp. Tony Stark a Bosszúállók után kétségbeesik és mindentől pánikol mert fél hogy nem t... teljes kritika»

Yosihiro   2016. 05. 16.

A vasember 3 mindenkép méltó a 3. részhez és azt hiszem aki az első résznél várta a folytatást talán most is reménykedik, hogy egy 4. résszel meglepnek minket rajongókat. Jó a történet és látványos akciódús és a röpke poénok és romantika sem tűnik el :) Üdv Yosi

7ETEDIK   2020. 04. 27.

Meg sem közelíti a második részt ez a mandarinos sz*rság. Amúgy mi akart lenni? Ennek már nagyon gagyi, Bosszúállók feelingje volt.

Norbert93   2018. 08. 12.

Nekem nem igazán tetszett. Még a második részhez képest is gyenge, az első részhez pedig nem is hasonlítanám. Mandarin pedig hatalmas nagy csalódás volt.

Ms. Akárki   2019. 04. 20.

Érdekes, hogy sokan szidják ezt a részt, de nekem ez a kedvencem a Vasember trilógiából. Itt mutatkozik meg, hogy Tony-t igenis megviseli a szuperhősködés, és ugyanolyan gyenge, emberi lehet, mint akárki más. Nagyon örültem, hogy hálisten Peppert nem... több»

harnas1207   2019. 03. 28.

A három rész közül ez volt számomra a leggyengébb. Hiába, ez már erősen épít arra, hogy szeresd meg a karaktert és nézd meg a filmet, bármiről is szóljon. Hát nekem az első lépés kimaradt.

Norbi   2018. 07. 27.

Nem hittem el hogy ilyen létezik , de ahogy telt az idő azt vettem észre hogy egyre jobbak a részek is , és ez nagy örömmel töltött el. Méltó lezárása egy méltán népszerű filmnek.

diumiu   2017. 12. 29.

Nem igazán tudom eldönteni, hogy ez a rész vagy az első az igazán nagy kedvencem. Mindkettő nagyon jól sikerült, látványosak és humorosak. Bármikor szívesen újranézem.

Szivárvány1   2016. 10. 23.

A vasember trilógiából ez a rész tetszett talán a legjobban. Örültem hogy Robert Downey Jr. végre nem nyomja el Pepper karakterét. Végre nem egy megmentésre váró női karakter volt a Marvel film központjában. Vasembert végül Pepper mentette meg ami számomra felüdülés volt.

MMcFly2015   2018. 05. 06.

A vasember trilógia leggyengébb darabja, ami szórakoztató ugyan, de nagyon érződik a rendező csere a filmen. Eleve ez az a film, ami maga a MFU sztoriját nem igen viszi előre, senki nem veszt nagyot, ha esetleg kihagyja. A fordulat nekem nagyon bugyu... több»

Leilani   2016. 07. 25.

Ez a kedvenc Vasember filmem. Nagyon tetszik a történet, bár nem Vasember a kedvenc karakterem a Marveltől. A film nagyon akciódús és mozgalmas. Főleg csak azért néztem meg mert a Marvel-moziverzum része. Mindenkinek ajánlom.

Syracuse   2015. 05. 13.

Az ilyenekre nem nagyon lehet mit mondani. Nyilván a büdzsé hozzájárul ahhoz, hogy a látványvilág remek legyen, de közel sem itt kellett legjobb teljesítményét nyújtani Robert Downey Jr-nak.

szabomarc   2019. 01. 06.

Ugyanazt az élményt hozza, mint az első két rész. Vicces, sok az akció, de lassan talán kezd sok lenni, ahogy a többi Marvel film is. Egyszer azért meg lehet nézni.

Scramananga   2017. 01. 01.

A legjobb Vasember film, és ott van a legjobb Marvel filmek között is. Ennek több oke van, pl: a főgonosznak végre rendes háttérsztorija van. A csavar nagyon jól van felépítve, és nekem pl hatalmasat ütött. Robert Downey Jr. jó, Tony Stark még mindig... több»

moviemafia   2021. 02. 16.

Szerintem a Vasember a harmadik részre már kellően lerágott csont volt mint önálló történet, azonban mégis tudott újat mutatni. Fő dobása, a frappáns stílusú, ám kellően szórakoztató Tony Stark továbbra is nagyon jól alakít, mindezt a Marvelnél megsz... több»

czerik   2018. 07. 17.

Hát, a 3. részre nekem már kicsit unalmas volt ez az egész, talán hiányzik belőle egy kis frissítés (egy új vasemberrel). Egyébként nem rossz, de szerintem csak 1x nézős film.

Csillagpor   2018. 10. 05.

Imádtam ezt a folytatást is. Nagyon jó színészek, karakterek. Pepper is több szerepet kapott. Nagyon tetszik, hogy Tony karaktere nagy ütemben fejlődik filmről filmre. Szerintem nagyon jót tesz a filmnek az újszerű hangvétel és a különböző stílusú nagyobb volumenű gonoszok behozatala, mint a Mandarin is.

hell.l   2016. 05. 05.

Tony Stark ebben a filmben is hozta a formáját. A film poénos, látványos és jó a története. Szerintem jó ötlet volt bemutatni, hogy hogyan vészeli át a főszereplő a Bosszúállókban kapott traumákat.

sz.marci   2016. 07. 07.

Számomra ez lett az eddigi legjobb Vasember film. A sztori nagyon jó és egyedi, beleértve a központi csavart is, ami számomra nem rontotta el a film képregényhez való hűségét, hiszen valamit változtatniuk kellett. A képi világ gyönyörű, a színészek s... több»

Nathan03   2016. 02. 08.

Jobban sikerült számomra mint a második rész de nem tudta felülmúlni nekem az első részt, körülbelül egy szinten vannak. Jól eltalált történet, látványos akciók, szórakoztató poénok és nem utolsó sorban Robert Downey Jr. még mindig parádésan alakítja a szerepet.

czigler.nora   2017. 08. 01.

Szerintem ez a legjobb része a trilógiának. A színészt nagyon kedvelem, és elég nagy húzóereje a filmnek. Látványos és izgalmas alkotás lett, ajánlom.

iq.csabi   2019. 04. 17.

Nagyszerű film, egyszerűen minden vasember film tudja hozni azt, amit az első résznél elkezdett. Poénos, akciódús, látványos.

Olivér Rózsa   2017. 06. 22.

Nagyon vártam ezt a filmet és egy kicsit csalódás volt. Nem volt rossz csak lehetett volna jobb is. A látvány világ a Marvel-hez hűen zseniális és életű.

gazsika1978   2016. 04. 25.

Nagyon vártam a folytatást de az igazat megvallva vegyes érzelmekkel ültem le megnézni a folytatást. Kíváncsi voltam tudnak e újat mutatni és pozitívan kellett csalódnom most is. Nem jobb az első 2 résznél, "csak" ugyanazon a szinten mozog, de látván... több»

Vágottszemű   2019. 02. 07.

A többi vasemberhez képest nem jó. A történetet jobban meg lehetett volna oldani. A 2höz és az 1hez képest ez semmi volt. Nem kellett volna ezt megcsinálni.

gyorfigyuri10   2018. 09. 22.

Nem gondoltam volna hogy az első 2 rész után, a 3. is legalább olyan jó lesz mint az előzőek, de kellemeset csalódtam. A Vasember trilógia legjobb része, nagyon jó akciódús jelenetekkel, jó humorral, és méltó befejezéssel. Nagyom tetszett, Robert Dow... több»