Vasember 3

Iron Man Three

2018.10.05 Csillagpor

Imádtam ezt a folytatást is. Nagyon jó színészek, karakterek. Pepper is több szerepet kapott. Nagyon tetszik, hogy Tony karaktere nagy ütemben fejlődik filmről filmre. Szerintem nagyon jót tesz a filmnek az újszerű hangvétel és a különböző stílusú nagyobb volumenű gonoszok behozatala, mint a Mandarin is.

2021.06.05 stewie_griffin_2005

Szerintem az elsőnél rosszabb, viszont a másodiknál jobb. A végét sajnos kicsit elrontották azzal, hogy túl sok akció volt rövid idő alatt, mondjuk ez majdnem minden szuperhősfilmre jellemző (csak tudnám, miért). A Vasember egész szimpatikus karakter lett számomra. 8/10

2015.05.13 Syracuse

Az ilyenekre nem nagyon lehet mit mondani. Nyilván a büdzsé hozzájárul ahhoz, hogy a látványvilág remek legyen, de közel sem itt kellett legjobb teljesítményét nyújtani Robert Downey Jr-nak.

2016.07.25 Leilani

Ez a kedvenc Vasember filmem. Nagyon tetszik a történet, bár nem Vasember a kedvenc karakterem a Marveltől. A film nagyon akciódús és mozgalmas. Főleg csak azért néztem meg mert a Marvel-moziverzum része. Mindenkinek ajánlom.

2021.02.16 moviemafia

Szerintem a Vasember a harmadik részre már kellően lerágott csont volt mint önálló történet, azonban mégis tudott újat mutatni. Fő dobása, a frappáns stílusú, ám kellően szórakoztató Tony Stark továbbra is nagyon jól alakít, mindezt a Marvelnél megsz... Több

2018.09.22 thejoker

Nem gondoltam volna hogy az első 2 rész után, a 3. is legalább olyan jó lesz mint az előzőek, de kellemeset csalódtam. A Vasember trilógia legjobb része, nagyon jó akciódús jelenetekkel, jó humorral, és méltó befejezéssel. Nagyom tetszett, Robert Dow... Több

2019.01.06 szabomarc

Ugyanazt az élményt hozza, mint az első két rész. Vicces, sok az akció, de lassan talán kezd sok lenni, ahogy a többi Marvel film is. Egyszer azért meg lehet nézni.

2017.01.01 Scramananga

A legjobb Vasember film, és ott van a legjobb Marvel filmek között is. Ennek több oke van, pl: a főgonosznak végre rendes háttérsztorija van. A csavar nagyon jól van felépítve, és nekem pl hatalmasat ütött. Robert Downey Jr. jó, Tony Stark még mindig... Több

2018.07.17 czerik

Hát, a 3. részre nekem már kicsit unalmas volt ez az egész, talán hiányzik belőle egy kis frissítés (egy új vasemberrel). Egyébként nem rossz, de szerintem csak 1x nézős film.

2016.05.05 hell.l

Tony Stark ebben a filmben is hozta a formáját. A film poénos, látványos és jó a története. Szerintem jó ötlet volt bemutatni, hogy hogyan vészeli át a főszereplő a Bosszúállókban kapott traumákat.

2016.07.07 sz.marci

Számomra ez lett az eddigi legjobb Vasember film. A sztori nagyon jó és egyedi, beleértve a központi csavart is, ami számomra nem rontotta el a film képregényhez való hűségét, hiszen valamit változtatniuk kellett. A képi világ gyönyörű, a színészek s... Több

2016.02.08 Nathan03

Jobban sikerült számomra mint a második rész de nem tudta felülmúlni nekem az első részt, körülbelül egy szinten vannak. Jól eltalált történet, látványos akciók, szórakoztató poénok és nem utolsó sorban Robert Downey Jr. még mindig parádésan alakítja a szerepet.

2017.08.01 czigler.nora

Szerintem ez a legjobb része a trilógiának. A színészt nagyon kedvelem, és elég nagy húzóereje a filmnek. Látványos és izgalmas alkotás lett, ajánlom.

2019.04.17 iq.csabi

Nagyszerű film, egyszerűen minden vasember film tudja hozni azt, amit az első résznél elkezdett. Poénos, akciódús, látványos.