Vasember 3

Iron Man Three

2015.06.30 bigi

A Vasember 3 méltó lezárása a trilógiának. Egyáltalán nem laposodott el, sőt, tele volt izgalmas részekkel, látványos és akciódús jelenetekkel. A történet és a poénok még mindig helytállóak, Robert Downey Jr. pedig még mindig fantasztikus.

2015.06.23 Newyqrk

Remmek imádtam. Látványos poénos és jó befejezés. :( kár hogy vége.

2015.05.06 dóri

Remekül tartja azt a szintet amit az előző két film miatt elvárunk. A székhez tudja szegezni a nézőt. Tony Starks kétség kívül a legszórakoztatóbb Marvel karakter.

2015.01.28 Balu

Ez a rész is jól sikerült mint ahogy a többi is,de szerintem ez a lezárás elég is volt ahhoz,hogy a vasembernek itt legyen vége!Tetszik a látvány és a film,megnéztem,szerettem de több rész tényleg nem kell :)

2015.08.26 csongi888

Minél többször látom, annál inkább másképp értékelem a filmet.. Leginkább a depresszív hangulat, és a pánikbeteg karakter érzése hagy nyomot. Mindazonáltal Pepper a szupererős háziasszony elég necces lett, és a szinkron is több ponton bakis. Nem hibá... Több

2016.08.01 Fanni11

Super hosok hajra, remek film akcio vigjatek nagyon ajanlom! Nem fogja megbanni seni ha megnezi!!!

2016.02.05 bviki

A kedvencem a három filmből. Természetesen a viccek alapdolgok már ennél a filmnél/karakternél. Jó a történet is. Jó, hogy a csaj is kap egy is szuper erőt, az eddigiekbe eddig ez nem fordult elő.

2015.11.01 Vivi02

Kár hogy ez az utolsó rész. Még vártam volna folytatást,de így is jó. Sajnáltam a végén,hogy összeomlott minden. De izgis, volt és akciódus. Robert nagyszerű színész.

2016.02.13 Svastitsd

Ahogyan minden szuperhősös filmben, itt is szuperképességeket kapnak a főhősök, és azért jó nézni, mert jó elképzelni, hogy mi vagyunk a szuperhős helyében. Ez az egyik legjobb szuperhősfilm.

2016.05.08 Garfbob10

Nekem tetszett, nem olyan jó mint az első rész, de a másodikat nagyon übereli. Van 3 logikai baki ami engem zavart, de attól még élvezhető. Igazából a nemtetszésekben főleg a Mandarinos csavar játszik közre, de nekem nagyon tetszett (akiknek nem, annak meg az All Hail The King rövidfilmben felvezették a másik megjelenését).

2016.03.26 Garadi

A Vasember 2 mellett a másik MCU film, aminek semmi értelme. Tony a film nagy részében nem is Vasember, cska egy jellemtelen karakter, Mandarin legendás karakterét bemocskolták, a végén lévő harc pedig baromi unalmas.

2015.05.20 Sissy

Nem igazán szeretem az ilyen filmeket. Most is csak azért néztem meg, mert barátnőm imádja Robert Downey Juniort és rábeszélt, hogy nézzem meg vele. Viszont pozitív csalódás volt számomra! Meglepően jó a történet, izgalmas film.

2015.08.29 avocados

Robert Downey Jr. élete legjobb filmje, fele annyian sem szeretnék, ha nem ő lenne a Vasember. Korszerű volt a design, nagyon szépen volt megcsinálva, még a virtuális rendszergazdáját is meg lehet szeretni, (pedig csak a hangját lehet hallani) mert m... Több

2015.05.21 krisztike18

A Vasember 3 összességében egy nagyon korrekt film lett, a második résznél maradandóbbat tett le az asztalra, na meg Downey továbbra is képes a hátán elvinni az egészet, akár páncél és repulzorok nélkül is.