Vasember 3

Iron Man Three

2015.02.15 nem.gab

Ez már a sokadik film a Marvel Cinematic Universe-től. Amikor beültem a moziba, őszintén szólva kicsit tartottam attól, hogy mi újat tudnak mutatni, hogy tudnának még mindig lekötni? A film végén pedig úgy jöttem ki, hogy ez maximálisan sikerült! Az,... Több

2015.01.28 shifty986

Nincs semmi gond ezzel a résszel sem, hozza a kötelező humort és az izgalmas sztorit. Én egyáltalán nem éreztem elcsépeltnek.

2022.11.27 BDJN

Nagyon jó film.

2016.05.09 quentin

A Vasember 3 korrekt lezárása a trilógiának, melyben végre az emberre koncentrál a páncél mögött, és nem fordítva. Robert Downey Jr. hozta a már védjegyévé vált figurát, de a harmadik részben végre azokat a színészi kvalitásait is megcsillogtatta, me... Több

2015.04.01 csusza

Nagyon megosztó film. Egyszerre nagyon rossz és szörnyű is. Valóban inkább gyerekeknek ajánlom. Elszakad az igazi vasember történettől. A befejezés sem volt méltó! Nem hagyott nagy kérdést a végére. Sztem folytatás sem lesz! 1nek elment

2015.01.31 Fakesz

amikor először láttam kicsit csalódtam de ahogy eszembe jut egyre jobbnak gondolom, a film cselekményéről a Pókermber 3 jut eszembe

2015.03.30 anolib

Nem volt rossz, de szerintem nem lett jobb minta az előző rész. Nekem valahogy nem jött be ez a ,,sok vasember" cucc.

2015.03.28 MMarko22

Robert Downey Jr. kiváló színész. Mind a három Vasember részben remek színészi alakítást nyújtott. Emellett látványban sem maradt el a Marvel filmektől. Izgalmas, akciódús, humoros.

2015.02.10 mary_chan

Az eddigi részek közül ez tetszett a legjobban. Még mindig nagyon ott van. Látványos és izgalmas, tele humorral.

2016.01.05 Marcello

Mint a többi részhez ez is nagyon jól meg lettt rendezve irva. A vége kissé gyengécske volt , de voltak jó részek. Humor meg a sci-fi se maradt el

2016.02.12 vermusz

Legjobb vasemberes, az egyik legjobb marveles film.

2016.06.11 Hitman

A Vasember 3 egy nagyszerű popcornmozi, ami tele van adrenalinnal, ütős párbeszédekkel és rengeteg humorral. Nincs kihegyezve egy adott téma köré (lásd A sötét lovag: anarchia, Felemelkedés: a gazdagok kizsákmányolók megdöntése), de azért csak elejt ... Több

2016.02.18 [email protected]

Alapvetően nagyon szeretem a Marvel filmeket, kifejezetten a Vasember szálat, mert kellő humorral és iróniával is rendelkezik, mindazok mellett, amit elvárhatunk egy jó akciófilmtől.

2015.04.21 BountyHunter Greedo

Megint csak egy kedvenc színész.A film jó lett, tele Tony poénjaival-amik nagyon tetszettek.A megjelenő páncélzatok, robotok is lenyűgözőek.Szerintem egy eléggé jó filmmel van dolgunk.