Vasember 3

Iron Man Three

2023.01.08 bkzsani

Hű meg wow! Ez fantasztikus volt. Ez a 8. Marvel film a sorban, de nálam ez volt idáig a legjobb. A Vasember trilógiából pedig a legeslegjobb rész. Végig izgultam Tony Starkért. Nagyon jó a történet, a fordulatok, a látvány, és persze Stark humora. Engem teljesen megfogott.

2016.05.16 Yosihiro

A vasember 3 mindenkép méltó a 3. részhez és azt hiszem aki az első résznél várta a folytatást talán most is reménykedik, hogy egy 4. résszel meglepnek minket rajongókat. Jó a történet és látványos akciódús és a röpke poénok és romantika sem tűnik el :) Üdv Yosi

2017.07.18 Deku

Szerencsére harmadjára sem kellett csalódnom a Vasember filmekben. Robert Downey Jr. még mindig piszok humoros, szórakoztató és hát gazdag. Nagyon ütős lett ez a rész is.

Ugyanaz a színvonal, mint az első két résznél. Tony Stark a nyerő, bármit is tegyenek a gonoszok. Fantasztikusak az akciójelenetek. Kötelező darab.

2016.08.28 Thibo84

A három rész közül ez sikerült a legjobban. Jó a történet, királyok a páncélok, végén a harcról már nem is beszélve. És bővelkedik poénokkal elég rendesen.

2019.04.20 Ms. Akárki

Érdekes, hogy sokan szidják ezt a részt, de nekem ez a kedvencem a Vasember trilógiából. Itt mutatkozik meg, hogy Tony-t igenis megviseli a szuperhősködés, és ugyanolyan gyenge, emberi lehet, mint akárki más. Nagyon örültem, hogy hálisten Peppert nem... Több

2019.02.01 dailyfilmsan

Vasember vas nélkül

Újabb marvel film újabb szelet az univerzum nagy tortájából. A Vasember 3 több szempontból is lényeges filmnek tekinthető. Karakter fejlődés szempontjából mindenképp. Tony Stark a Bosszúállók után kétségbeesik és mindentől pánikol mert fél hogy nem t... Teljes kritika

2020.04.27 HE7EDIK

Meg sem közelíti a második részt ez a mandarinos sz*rság. Amúgy mi akart lenni? Ennek már nagyon gagyi, Bosszúállók feelingje volt.

2018.08.12 Norbert93

Nekem nem igazán tetszett. Még a második részhez képest is gyenge, az első részhez pedig nem is hasonlítanám. Mandarin pedig hatalmas nagy csalódás volt.

2019.03.28 harnas1207

A három rész közül ez volt számomra a leggyengébb. Hiába, ez már erősen épít arra, hogy szeresd meg a karaktert és nézd meg a filmet, bármiről is szóljon. Hát nekem az első lépés kimaradt.

2018.07.27 Norbi

Nem hittem el hogy ilyen létezik , de ahogy telt az idő azt vettem észre hogy egyre jobbak a részek is , és ez nagy örömmel töltött el. Méltó lezárása egy méltán népszerű filmnek.

2016.10.23 Szivárvány1

A vasember trilógiából ez a rész tetszett talán a legjobban. Örültem hogy Robert Downey Jr. végre nem nyomja el Pepper karakterét. Végre nem egy megmentésre váró női karakter volt a Marvel film központjában. Vasembert végül Pepper mentette meg ami számomra felüdülés volt.

2017.12.29 diumiu

Nem igazán tudom eldönteni, hogy ez a rész vagy az első az igazán nagy kedvencem. Mindkettő nagyon jól sikerült, látványosak és humorosak. Bármikor szívesen újranézem.

2018.05.06 MMcFly2015

A vasember trilógia leggyengébb darabja, ami szórakoztató ugyan, de nagyon érződik a rendező csere a filmen. Eleve ez az a film, ami maga a MFU sztoriját nem igen viszi előre, senki nem veszt nagyot, ha esetleg kihagyja. A fordulat nekem nagyon bugyu... Több