Vasember 3

Iron Man Three

2016.04.25 gazsika1978

Nagyon vártam a folytatást de az igazat megvallva vegyes érzelmekkel ültem le megnézni a folytatást. Kíváncsi voltam tudnak e újat mutatni és pozitívan kellett csalódnom most is. Nem jobb az első 2 résznél, "csak" ugyanazon a szinten mozog, de látván... Több

2016.04.27 ereln

Sajnos csalódnom kellett ebben a filmben, egyáltalán nem ezt vártam, teljesen átverve érzem magamat. Remélem mihamarabb csinálnak egy igazi Mandarinos filmet, mert ez ultragáz volt.

2017.06.22 Olivér Rózsa

Nagyon vártam ezt a filmet és egy kicsit csalódás volt. Nem volt rossz csak lehetett volna jobb is. A látvány világ a Marvel-hez hűen zseniális és életű.

2019.02.07 Vágottszemű

A többi vasemberhez képest nem jó. A történetet jobban meg lehetett volna oldani. A 2höz és az 1hez képest ez semmi volt. Nem kellett volna ezt megcsinálni.

2015.07.21 london2012

Minden vasember rész jól meg lett írva de ami ennél is fontosabb jól meg is lett rendezve remek színészi gárdával. Mindenképpen érdemes megnézni aki szereti ezt a kategóriát.

2015.05.07 Mate

Kissé gyengécske befejezés, de vannak erős pontjai. Ben Kingsley karaktere jól kigondolt, de a film a végére egy kicsit komolykodóra veszi a dolgot, ettől komolytalan lesz.

2016.04.28 Bogi

Nagyon izgalmas, akciódús és végre van egy kis normális megmentős romantikus szál is a filmben. Végre. És végre Pepper is szerepel rendes mennyiséget a filmben. Ő a kedvencem. Szerintem nagyon összepasszos Tonyval és örülök hogy végre a készítők is rájöttek ebben a női karakterben rejlő potenciálra.

2016.06.23 postaslaszlo8

A legrosszabb marvel filmnek tartom ezt a részt, ahogy csak lehet elrontották Tony karakterét, pedig addig a Vvasember 1-2ben és a Bosszúállókban is jó volt, de ez a Vasember 3 nem tett jót neki. Nem Robert hibája, hanem Shane Black, nagyon mellélőttek vele és meg kell, hogy mondjam a csavar nagyon kiakasztott.

2015.06.14 Tomi

A Vasember filmek közül a legjobb ez a rész. Robert Downey Jr. erre a szerepre született szerintem, tökéletes hozzá illik Tony karaktere és pont ezért jól is hozza ezt a karaktert. A film nagyon látványos és Marvel filmhez képest a történet is érdekes és izgalmas volt.

2017.06.05 Plisetsky

Hihetetlenül élvezetes volt. Mindig lehetett izgulni a főszereplő sorsáért, aki valami miatt elég szerencsétlen volt ebben a részben. Nem is csoda, elég rossz stílusa tud lenni, ami miatt egy pár ellenséget egyből beszerez. Az akció jelenetek hihetet... Több

2016.02.17 Rayman102

Én egy kicsit csalódtam benne. Annyira nagy volt a híre, hogy jobbra számítottam. Ennek ellenére azért hozta, amit nagyjából kellet. Összességében nem rossz nem érdemes kihagyni.

2015.06.06 VenuszProjekt

Hasonlóan az első két részhez én ezzel is tökéletesen meg voltam elégedve. Akció- és látványdús. Azért remélem, hogy lesz még folytatása. Jó lenne ezt az élményt moziban is átélni, hiszen elképesztő látványvilággal rendelkezik a film.

2015.04.25 adibandii

A 3.rész is olyan,mint amilyet vártam.Izgalmas,akciódús és látványos.Imásom Robert Downey Jr-t mert egy remek színész és ezt be is bizonyitotta.Remélem még nincs vége.

2018.03.25 NRD

A film története megmaradt bár már kicsit változott. Nekem az nem tetszett benne, hogy letért a tudományos ágról. A megszokott tudományos alapozású ágról letért ezzel az elolvadós felrobbanós dologgal.