Vasember 3

Iron Man Three

2015.11.02 sztankobazsi

Nagyon szórakoztató képregényfilm, méltó folytatása az előző részeknek.Az eddigi évek egyik jól sikerült képregény-adaptációk egyike a film. Hatalmas poénok vannak benne és Robert Downey Jr. nagyon nagyot alakít itt is. Az alap sztori még mindig elég ütős, egyszer mindenképpen nézze meg mindenki.

2015.07.24 rhamus

Egyszer bőven nézhető film volt, színészek a helyükön voltak. Azonban nem lett nagy eresztés. Amolyan egyszer megnézed, de többször nem nagyon vágysz rá fajta. A látványvilágra sincs panasz csak maga a film összességében nem fogott úgy meg.

2019.06.17 Zsolti01

Legrosszabb vasember film lett szerintem. Bár azért még nézhető lett. Vasembert személy szerint én nem nagyon preferálom, de jól össze volt rakva a film.

2016.06.28 portal91

Sokak szerint jó, nekem egyáltalán nem jött be ez a stílus. Tony Stark karakterét is átírták kicsit, sajnos csalódtam, nem olyan volt a moziban, mint az addigi Marvel filmek és ezt sajnos negatív értelemben mondom. Nem a komolysága miatt.

2016.07.27 Homer

Nagyon tetszett ez a Vasember film folytatás is. Allig várom mindig ha egy új vasember vagy idézőjelben részben vasember film a mozikba kerül. Rengetegszer megnéztem ezt is és nagyon tetszett. Nem lehet megunni. Igazi átütő siker. Remélem mindenki látta már.

2017.05.02 Wolowitz

Egy percet sem unatkoztam a film nézése alatt. Akár az előző kettő résznél itt sem volt csalódást okozó pillanat. Szerencsére ugyanazt az élményt kaphattuk amit megszoktunk.

2016.04.28 ukla

A vasember eddigi leggyengébb darabja szerintem.A humor megmaradt benne de valahogy néha egy kicsit erőltetett.Ez a pánik betegség amit bele tettek fölösleges volt.A végső harcjelenet az ami miatt tudom csak azt mondani, hogy nem volt pénzkidobás moziba nézni.

2016.07.20 K.bogi

Hű, nagyon tetszett. Akárcsak az első és a második része. Izgalmas, akciódús akárcsak egy jó kis akciófilm, amilyennek lennie kell a 21. Században. Kifejezetten tetszett, hogy végre a kedvenc karakterek is teret kapott, sokat volt vásznon. Ő márpedig Pepper, aki a legjobb női marvelkarakter

2015.06.16 Miss Rika

A harmadik rész pontosan olyan amilyennek lennie kell. Nem lett elcsépelt és művi a film mint azt várható is lett volna egy harmadik résznél. A színészi játékban hibát keresni felesleges mert úgy jó ahogy van és a történet pedig annyira jó hogy az hihetetlen. Teljesen oda voltam tőle meg vissza mint mindig.

2015.08.20 Filmzabáló

Vasember újra a filmvásznon! És más, mint az előzőek, köszönhetően az új rendező/forgatókönyvírónak. A film lenyűgöző látványelemekkel, elegendő technikai újítással és tipikus, de jó humorral operál.

2015.06.19 szune40

Nagyon szuper befejezést kaptunk. Az előző részhez képest szerencsére magukhoz tértek és ismét egy ütősebb sztorival rukkoltak elő. Ami nekem elég nagy öröm volt. Marvel rajongóknak kötelező.

2015.11.18 Regi82

Nem is kell talán mondanom,de Robert az egyik kedvenc színészem,örültem,hogy ugyanúgy Ő kapta a Vasember szerepet és nem valami tinédzser színész,mivel általában a több részes filmeknél a 3. résznél lecserélik a színészt ami kimondottan idegesítő,de ... Több

2015.10.31 katalin19

Vas ember 3nak a film megfelel, bár befejezésnek mást vártam volna. Nekem tipikus katasztrófa film volt már a végére. Látványosságban nem volt hiány. Tetszik minden részében vas ember háza. Szeretnék én is olyan házban lakni olyan helyen :D

2015.05.06 Szeky

Nagyon látványos és akciódús filmről beszélhetünk. Robert Downey Jr. szerintem csak magát adja Tony Stark alakításában. Nagyon nem kell megerőltetnie magát.A történet kellő képpen izgalmas, viszont kicsit sablonos az, hogy a főhős megsérti azt, akibő... Több