Logan - Farkas

Logan (Farkas 3)

Movieaddicts.hu
2017/03/01

Értékelés: 8.5/10
A Logan az utóbbi évek legkiválóbb képregény adaptációja, amit az eddigi sémáktól való elrugaszkodás tett lehetővé, viszont pont ezért lehet azoknak csalódás, akik a szokásos, könnyed szórakozásukra vágynak. A Logan méltó lezárása lett Farkas történetének. Keserűségében és beletörődésében enyhén nosztalgikus és kicsit szentimentális, viszont pont ezekkel az összetevőkkel lett tökéletes ez a búcsú. 8,5/10 Több

Vox.hu
2017/03/03

Értékelés: 9.5/10
Logan: Farkas
Nagyon kellett már, hogy a hollywoodi filmstúdiók végre ne rettenjenek meg a magasabb korhatár-besorolástól, és az áttörésben kétségtelenül a tavalyi Deadpoolé az érdem. A Logan végre egy felnőtteknek szóló mozi, ami csak nyomokban emlékeztet a szuperhősfilmekre, és épp ettől olyan jó. 95/100 Több

Smoking Barrels
2017/03/05

Értékelés: 8.5/10
Mindent egybevéve azonban a Logan az utóbbi évek egyik masszív topligás szuperhősfilmjévé vált. A történet szenzációs ívet ír le, tele van emlékezetes dumákkal és képsorokkal, és őszintén szólva ez a film nem csak a Farkas-filmeket zárta le, de simán pontot tehetne az X-men mozik végére is. Spoilerezés nélkül annyit elárulok, hogy szem nem marad szárazon!

8.5/10 Több

Filmertek.blog.hu
2017/03/07

Végre olyannak látjuk Farkast, amilyennek mindig is kellett volna!
Annyira szuper jelenetekkel pakolták tele az egész filmet, hogy elképzelni is nehezen tudom, hogy ez egy álomgyári termék, pedig az. 9/10 Több

24.hu
2017/03/09

A Farkas utolsó felvonásában sokkal több dologról esik szó, mint amennyit egy szuperhősfilmtől várhatunk és ez jó
A héten érkező mutánsos film, a Logan – Farkas nagyot csavart a zsáneren és két öreg papát meg egy veszélyes kislányt tett meg főszereplőjéül. Több

Cinegore.net
2018/02/28

James Mangold (The Wolverine, Identity) rendezése vérbeli mutánsfilmet hozott el a rajongók számára, amely végre jobban fókuszál a kitaszítottak tragikus világára, illetve a konfliktusokat és az élet-halál harcokat is élethűbben ábrázolja. A hangvétele ezért komorabb, sötétebb, vészjóslóbb, aminek szerintem az X-men képregényeket ismerők is jobban örültek, bár természetesen az első trilógiát is izgatottan szemléltük.10/10 Több

Csokiduda
2018/04/21

Farkas
A trilógia harmadik része, amit jobb kihagyni. Amikor megláttam az IMDB 8-as értékelést, nyilván siettem a moziba, de arra lettem figyelmes, hogy haverom bökdös a 20-adik percbe, hogy nagyon hangosan horkolok. Pedig nem vagyok egy moziba elalvós típus, de ez a film a többi Farkasos filmhez képest egy nulla. Nagyon össze lett csapva a sztori utolsó része! Szerintem úgy voltak vele, hogy ezt már eladta az előző kettő... Több

jerrycomovie
2018/12/05

Logan (2017)
"Újra kell néznem Mangold korábbi filmjeit, mert eddig nem tudtam, hogy ennyire korrekt rendező. Pedig, úgy néz ki, hogy miután a Deadpool-nak köszönhetően végre eléggé felnőttfilmes is lehet egy képregényfilm - nem mintha korábban egyik-másik feldolgozásban ne lettek volna durvább részek, megoldások, mégis, ez a mostani Farkas mozi erősen megközelíti a horror műfaját is, ha csak a megcsonkított, átszúrt testű áldozatok számát nézzük. " Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!