Közösség

Vélemény:

 

74 X-Men: Apokalipszis

(2016)

X -Men Apokalipszis

 
Yosihiro   2020.11.17 20:36
4

Azt hiszem, nem a legjobb X-Men filmet láttam. Nem tudott olyan átütő erőt adni a sorozat többi része, valahogy hiányoltam belőle valamit. Mintha sablonosak lettek volna a karakterek, és a történet is kiszámítható lett. A látványra ugyan nem lehet panaszunk. Összességében a film forgatókönyve jó, a rendezés is. A szereplők szerintem nem hozzák azt, amit kell. A hangi és képi effektek jók. Így a kapható csillagok közül négyet meg tudok adni erre a filmre. Igazából nem tudom, miért, valahogy a sok karakter elvette a film lényegét. Nagy hatású képjeleneteket és történéseket ugyan kapunk, csak valahogy az a plusz nincs meg, amitől erre a filmet azt tudnám mondani, hogy történik benne olyan, amiért egy klasszikusnak mondanám. Szóval itt vannak szuperhősök, és kapunk egy úgymond átlagos történetet, ahol a végső megoldás ugyan látványos, de igazából kiszámíthatóan tálalták fel. Az emberi érzelmeket teljesen elnyomta a film. Némi romantika vagy szeretet átjön, de ettől többet nem kapunk. Csak azért megadom a négy csillagot, mert azért technikailag vannak olyan jelenetek, amik profik, de a film összességére ez nincs kihatással. Reméljünk egy jobb folytatást! Ajánlani tudom a képregény-rajongóknak és azoknak, akik szeretik az ilyen szuperhős filmeket, ők találnak benne kézzel, érzelemmel fogható dolgot, de mi csak csodáljuk a látványt és amit ad a film. Üdv, Yosi