Zöld Lámpás (2011)

Green Lantern

Zöld Lámpás

Ms. Akárki   2019. 06. 16.

Bűntény rossz film lett sajnos és ezt már Reynolds is belátta a Deadpool stáblistás jelenete alapjánXD Gagyi történetfeldolgozás és a CGI valami borzalom. Sajnos nézhetetlen, pedig a karakterét nagyon bírom.

Shelby07   2018. 01. 30.

Nagyon gagyi ez a film.. A Dc valahogy nem mindig tudja elkapni ezt a szuperhősös témát megfelelően. Nem lehet arra fogni, hogy a Marvelhez jobb szuperhősök tartoznak, mert szerintem a Dc-nél is nagyon jó szuperhősök vannak, de a Dc valahogy túl soka... több»

harnas1207 Nézhetetlen  2019. 05. 27.

Emberiség ellenes bűntett 2011-ből. Még ha 1980-as Zs kategóriás mozi lett volna... Akkor is ez lenne a véleményem....

Norbert93 Nézhetetlen  2018. 07. 26.

Magam részéről sajnálom, hogy a DC filmek sikertelenek, de ez a film rettentően borzalmas. Nem véletlenül mutat Ryan Reynolds is egyfajta görbe tükröt a Deadpool 1-2. -ben, hiszen ez élete legrosszabb filmje.

Leilani   2016. 07. 25.

Elég gyenge lett ez a film. Azért néztem meg, mert szeretem a DC-t. A színészi játék gyenge és unalmas. Blake Lively nem mutatja meg a tehetségét. A történet nem túl mozgalmas, el lehet rajta aludni.

NFG   2018. 03. 31.

Ahoz képest, hogy a DC-t kifejezetten nem szeretem, ez a film lett közülük a legjobb! Persze történetben egyáltalán nem emelkedik ki! Látványvilágban is láttam már jobbat!

Csillagpor   2018. 10. 20.

Ennél rosszabb képregényfilm nem is tudom hogy létezik e. Hát ez pusztítóan rossz volt. Gagyi történet, rossz vágás, rossz zenék... a látványvilágot már inkább meg sem említem. Bár poén volt ahogy Deadpool 2-ben visszapoénkodnak vele, hogy igen, ők is tudják hogy rossz lettXD

Blake Lively

Ryan Reynolds maga is úgy nyilatkozott, hogy a Zöld lámpás katasztrofálisan sikerült, valamint Martin Campbell rendezővel is rossz volt a viszonya a forgatás alatt, így a színész nem bánta, hogy a film bukása miatt nem kell többet Hal bőrébe bújnia.

Möbius-szalagot kreál Tomar-Re, amely az akarat erejét hivatott szimbolizálni.

Sinestrot David Niven is hatással volt arra, milyennek ábrázolják Carol-t.

Paul Newman is ihletül szolgált Carol-hoz.

Halt Elizabeth Taylorról mintázták meg Carolt.

Hal Jordan volt a 2. személy aki a gyűrűt hordhatta.

Bizonyos jeleneteket újra leforgattak 2011. január 10-március 1. között.

Teljes egészében az USA-ban forgatták, 11 helyszínen.

A világpremier 2011. június 14-én Új-Zélandon volt.

100 millióba került a marketing.