Zöld Lámpás

Green Lantern

2022.11.19 m.kaladze

Szerintem ez amolyan ötvözése volt a szuperhősös filmeknek és a sci-fiknek (Avatar, Star Trek). De eléggé gagyin sikerült, mármint túl giccses lett, néha már azt hiszem, hogy vígjáték. Míg az Amerika kapitányt családi filmnek értékelném (talán a kara... Több

2018.01.30 Shelby07

Nagyon gagyi ez a film.. A Dc valahogy nem mindig tudja elkapni ezt a szuperhősös témát megfelelően. Nem lehet arra fogni, hogy a Marvelhez jobb szuperhősök tartoznak, mert szerintem a Dc-nél is nagyon jó szuperhősök vannak, de a Dc valahogy túl soka... Több

2022.01.31 Gábor390920

Nem olyan rossz, mint a híre

Sokaktól hallottam, hogy mennyire rossz lett a Zöld Lámpás filmes változata, ezért nem is néztem meg sokáig. Most mégis szembejött velem az egyik streamingoldalon, és kíváncsiságból elkezdtem nézni. A történet nem mutat újdonságokat, egy renitens személynek kell felnőnie a feladatához, hőssé kell válnia. A film antihőse/gonosza kicsit kidolgozatlan, több figyelmet fordíthattak volna rá az alkotók, valamint a Lámpások történetére és a különböző világokra, ahonnan származnak. Szerintem ez a film úgy tudott volna jobban működni, ha nem a Földön játszódik, hanem a Lámpásokra koncentrál és az ő eredetüket mutatja be, mert úgy még egy olyan személy is jobban élvezte volna, aki nem ismerte korábban a Zöld Lámpásokat a képregények hasábjairól. Összességében nem volt rossz, egyszer nézős képregényfilm.

2019.06.16 Ms. Akárki

Bűntény rossz film lett sajnos és ezt már Reynolds is belátta a Deadpool stáblistás jelenete alapjánXD Gagyi történetfeldolgozás és a CGI valami borzalom. Sajnos nézhetetlen, pedig a karakterét nagyon bírom.

2018.07.26 Norbert93 Nézhetetlen

Magam részéről sajnálom, hogy a DC filmek sikertelenek, de ez a film rettentően borzalmas. Nem véletlenül mutat Ryan Reynolds is egyfajta görbe tükröt a Deadpool 1-2. -ben, hiszen ez élete legrosszabb filmje.

2019.05.27 harnas1207 Nézhetetlen

Emberiség ellenes bűntett 2011-ből. Még ha 1980-as Zs kategóriás mozi lett volna... Akkor is ez lenne a véleményem....

2022.03.15 drg0602

Szerintem nagyon alulértékelt film. Nem rossz, sőt nekem kimondottan tetszett is. Igaz, vannak benne üresjáratok, de ezzel együtt szerintem jó film, jó színészi teljesítményekkel. 8/10.

2018.10.20 Csillagpor

Ennél rosszabb képregényfilm nem is tudom hogy létezik e. Hát ez pusztítóan rossz volt. Gagyi történet, rossz vágás, rossz zenék... a látványvilágot már inkább meg sem említem. Bár poén volt ahogy Deadpool 2-ben visszapoénkodnak vele, hogy igen, ők is tudják hogy rossz lettXD

2016.07.25 Leilani

Elég gyenge lett ez a film. Azért néztem meg, mert szeretem a DC-t. A színészi játék gyenge és unalmas. Blake Lively nem mutatja meg a tehetségét. A történet nem túl mozgalmas, el lehet rajta aludni.

2021.05.29 Szentgróti Patrik

Könnyed popcorn mozi, nem kell tőle csodát várni. Ki lehetett volna belőle hozni többet is. De anno ennyire futotta.

2018.03.31 NFG

Ahoz képest, hogy a DC-t kifejezetten nem szeretem, ez a film lett közülük a legjobb! Persze történetben egyáltalán nem emelkedik ki! Látványvilágban is láttam már jobbat!

2015.06.19 kovi23

Vegyes érzelmeim vannak a filmmel kapcsolatban. Mert tetszettek a poénok, jók voltak a harcok, de voltak benne elég gagyin megoldott részek. Az egyik pl. amikor elrabolja a főszereplőnket a gyűrű, az világos nappal történik , de este lesz mire odaérn... Több

2015.06.20 neeta92

A zöld lámpás alul értékelt alkotás. Hibája talán annyi volt, hogy néhány helyen laposabb volt. Ezen felül viszont egy jól kidolgozott, szép grafikájú és még vicces film is lett.

2015.06.19 szune40

Szerintem egész jó film volt. Kissé esetlennek tűnt a történet egy két apróbb helyen. De ettől függetlenül szerintem nagyon rendben volt. Látványra semmi panasz nem lehet a zene szintén tuti. Így hát nekem pozitív élmény volt.