Last Resort - A belső ellenség (2012-2013)

Last Resort

Robinson76   2020. 12. 05.

Közepesnél egy szemernyivel sem jobb

Egy amerikai országos csatornán futott a széria egykor, és hozta a kötelező közepest, de sajnos hozta azokat a negatívumokat is, amiért nem is túl népszerűek már sorozat fronton az országos lefedettségű tv csatornák az USA-ban... Sablonos nem túl eredeti, középszerbe süpped, és egy pillanatra sem tud ettől megszabadulni. Színészi teljesítményekről, karakterfejlődésekről nem igazán beszélhetünk, de legalább sikerült elfogadhatóan lezárni a nem túl acélos történetet.

VFTS   2016. 08. 09.

Szerintem egy izgalmas sorozat volt. Kár, hogy Amerikában olyan időben adták, amikor borítékolható volt, hogy senki sem fogja nézni. Ezzel halálra is ítélték a sorozatot.

2012-ben nem volt USS Colorado nevű járműve az amerikai haditengerészetnek. Korábban azonban három ilyen nevű hajója is volt.

(VFTS)

Ugyanakkor azt tökéletesen megmutatta, hogy mik azok a megváltoztathatatlan sablonok és hibák, amelyek miatt az országos csatornák nem tudnak már jó ideje egy komoly klasszikussal előállni, miközben az olyan adók, mint a Showtime vagy az AMC sorra gyártják a sikersorozatokat. több»