Last Resort - A belső ellenség

Last Resort - A belső ellenség

Last Resort

Egy amerikai tengerallatjáró felvesz egy csapat haditengerészt, majd parancsot kapnak egy nukleáris rakéta kilövésére. A parancsot megkérdőjelezi a kapitány, majd elutasítja. Reakcióként egy másik amerikai tengerallatjáró támadás alá veszi őket. Miután a legénység és a haditengerészek megszöknek,… Több

Premier (HU): 2013.02.10.

1. évad (2012) - 13 epizód

KULCSSZAVAK

2020.12.05 Robinson76

Közepesnél egy szemernyivel sem jobb

Egy amerikai országos csatornán futott a széria egykor, és hozta a kötelező közepest, de sajnos hozta azokat a negatívumokat is, amiért nem is túl népszerűek már sorozat fronton az országos lefedettségű tv csatornák az USA-ban... Sablonos nem túl eredeti, középszerbe süpped, és egy pillanatra sem tud ettől megszabadulni. Színészi teljesítményekről, karakterfejlődésekről nem igazán beszélhetünk, de legalább sikerült elfogadhatóan lezárni a nem túl acélos történetet.

2016.08.09 VFTS

Szerintem egy izgalmas sorozat volt. Kár, hogy Amerikában olyan időben adták, amikor borítékolható volt, hogy senki sem fogja nézni. Ezzel halálra is ítélték a sorozatot.

2012-ben nem volt USS Colorado nevű járműve az amerikai haditengerészetnek. Korábban azonban három ilyen nevű hajója is volt.Szerző: VFTS

Értékelés: 7.5/10
(2015. 05. 18.)
Last Resort
Ugyanakkor azt tökéletesen megmutatta, hogy mik azok a megváltoztathatatlan sablonok és hibák, amelyek miatt az országos csatornák nem tudnak már jó ideje egy komoly klasszikussal előállni, miközben az olyan adók, mint a Showtime vagy az AMC sorra gyártják a sikersorozatokat. Több