X-akták

The X Files

cinestar.hu
2016/01/27

Így kezdett az új évad
Odalett a misztérium, a borzongás és ezzel együtt a rácsodálkozás, ami a sorozatnak a sajátja volt (kb. a 6.-7. évadig), mindent tényként kezel és belehajít a sűrűjébe.

24.hu
2016/02/11

Az idegenek már a spájzban vannak
Visszatért a kultikus sorozat, amelyben ezúttal hemzsegnek a fantáziátlan ötletek, melyeket egy kapkodó és zavaros nyitóepizód formájában tolnak az arcunkba. Több

Revizoronline.com
2016/03/01

Odalent van
Nem is az a legnagyobb baj ezzel a visszatérő-újrakezdő miniszezonnal, hogy olyanok a sztorik, mintha Pataky Attila és Chris Carter együtt szövegszerkesztették volna bele az átpálinkázott, ufófényes éjszakába. Hanem, hogy annyira gagyi a kivitelezés, hogy szinte csak az ujjaim között kikandikálva mertem végignézni ezt a hat részt. KOVÁCS GELLÉRT ÍRÁSA. Több

Supernatural Movies
2018/02/28

Az évadnyitót nézve nem lettem túl bizakodó a továbbiakat illetően, de mi, akik ismét hinni akarunk, egyelőre semmiképp ne kaszáljuk a szériát. Hamarosan úgyis kiderül, a készítők mennyire veszik komolyan a jelvényüket. Több

Cinegore.net
2018/03/29

Noha összességében az évad nálam sem kap 7/10-nél jobb osztályzatot, ne vitassuk el, hogy legalább két top10-es részt kaptunk, köszönhetően a Mandela-effektusos, illetve a mesterséges intelligenciás résznek – legalábbis szerintem. Több

Supernatural Movies
2018/11/05

Az igazság odaát van, immáron huszonöt éve
Figyelmeztetés! Az alábbi írás hatásvadász elemeket, érzelgős túlkapásokat és csúnya érzelemkitöréseket tartalmaz, valamint nem mentes a bűnös nosztalgiától sem. Olvasása csak saját felelősségre ajánlott! Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!