Kaliforgia

Californication

2023.06.25 Rics

Nekem nagyon be jött, kár, hogy csak hét évad. :D

2017.08.21 Deku

Nagyon erősen és stabilan indít a sorozat, tele volt humorral és fordulatos percekkel. Azonban sajnos egy idő után ez inkább megfáradt poénokkal tűzdelt sorozat lett.

2017.03.20 GedyPapa

Duchovny szárnyal ebben a sorozatban (is) és ő viszi a hátán az egészet azzal, hogy nagyon hiteles a szerepben, hiszen el lehet róla hinni, hogy valóban függőségekkel küzd. Benne van a legnagyobb kedvenceim között. Sajnálom, hogy vége lett.

2019.01.04 szabomarc

Régen láttam a sorozatot, különösebb nyomot nem hagyott bennem, de ott akkor teljesen jól lekötött. A munkanap végén megnézni egy-egy részt kikapcsolja az embert, erre mindenképpen jó. Ilyen szempontból ajánlom.

2015.03.29 Trob

Elég szókimondó és beteg sorozat! De ez tetszett meg benne. Ez a sorozat kivette a részét a tortából. És nem hiába imádta mindenki.. Volt benne rengeteg humor, de dráma is.. Kőkemény.. Sajnálom hogy véget ért, de egyszer mindennek véget kell érnie.

2015.02.13 NagyThor

Imádtam! Rengeteg kikapcsolódást nyújtott nekem a sorozat.. Duchovny elképesztő volt.. :'(

2015.02.05 manoarc

Ennél lazább sorozatot még nem láttam. Nagyon tetszett a főszereplő karaktere, de sokszor behúztam volna neki egyet.. Nagyon jó a sztori, a kivitelezés. 5* Nézzétek!!

2015.04.01 Dorka1994

Az elején nagyon szerettem, de aztán túl sok lett benne a szex és a drog. Mindenesetre David Duchovny remekül alakított, igazán neki való volt ez a szerep.

2015.01.26 Betyus

Igazán jó sorozat. Nem sok cselekmény történik benne, Hank mindig is Hank marad, mindig ugyanaz a körforgás. Drogoznak, szexelnek, kibékülnek Karennel, aztán Hank elbassza és folytatódik ez így tovább a végtelenségig. Az egészet a szerethető szereplők tartották idáig életben, de ezek ellenére mégis 4/5öt adok.

2015.01.26 pinter.bence91

Nagyon tuti sorozat....egy ideig. Aztán jönnek ugyan azok a fordulatok, ugyan azok a poénok. Egy idő után elég lapos lesz, a se-se kapcsolattól meg a falra tudtam volna mászni. Viszont ez az életstílus nagyon jó a filmben. Mindezzel együtt tetszett.

2015.02.08 domii93

Nekem több okból is nagyon tetszik ez a sorozat, a főszereplő sok mindenben emlékeztet rám. A küzdés, neki is szerencsétlenül alakul folyton az élete, de sose adja fel, mindig képes újra és újra felállni és küzdeni tovább, a célért, Hank Moody esetéb... Több

2019.11.26 fjumer

a kevés jó közül az egyik

David Duchovny mindenkit med.....g akit lehet ,mindezt viccesen ,miközben gyereket nevel és egyre jobbá válik ? irigylésre méltó karakter az tuti :)

2015.09.16 danda115

Imádtam a széria lazaságát, ebben egy vetélytársa sem volt. Duchovny minden szavát elhittem, tökéletesen alakította a kábítószer- és szexfüggő írót, miközben azért megvolt a sorozat drámaisága is. Persze talán ezt is kicsit tovább húzták, mint kellett volna, de akkor is ott a helyet az abszolút kedvencek között.

2015.11.17 feri1

A maga nemében egészen zseniális sorozat a Kaliforgia. Jót tett a hírnevének a rengeteg botrány az első évad elején, de be tudta bizonyítani, hogy nem emiatt állja meg a helyét a mezőnyben, hanem mert nagyszerű sztorija és remek szereplőgárdája van. ... Több