Így látjuk mi

Így látjuk mi

As We See It

Három lakótárs, akik autizmussal küzdenek, megtanulnak együtt élni és hasonló dolgok felé vágyakozni az életben.

(Hupka Adrián)

Streaming: Amazon Prime Video (2022.01.21.)

2022.02.26 dandelion1983

Remek sorozat, tele van szívvel. Kellenek az ilyen alkotások a mai világban, hogy emlékeztessenek minket az igazán fontos dolgokra. Egyedül a sok csúnya szó zavart, ebben a környezetben kicsit sem éreztem szükségét. Ennek ellenére tetszett, jó volt bepillantani egy ennyire őszinte világba.

2022.02.25 Nk

Azt hittem, hogy a három autista együttélése lesz érdekes, de leginkább külön foglalkozik velük a sorozat, ami nem is baj, szerethető karakterek. A legnagyobb problémáik nem az autizmusukból adódik, nyilván ez is a nagy tanulság; nem különböznek anny... Több

2022.01.22 jannniisscem

Remek alakítások, nagyon hihetőek és realisztikusak. Más perspektívából mutatja be az életet, vicces, megható, egyszerűen meg kell nézni. Megéri.

2022.01.01 pente99

Egy következő sorozat, aminek a készítői azt gondolják, minél több káromkodás, szexjelenet van benne, annál kelendőbb. Bizonyára vannak akik élvezik az ilyet, de nem nekem való.

Az Így látjuk mi a 2018-as On the Spectrum című izraeli sorozaton alapszik. Szerző: Nk

A sorozatban minden autista karaktert egy autizmussal élő színész alakít. Szerző: Nk