süti1999   2017. 12. 02.

Imádom ezt a sorozatot. Teljesen más, mint a többi kórházas sorozat. Ebben is ugyanúgy megtalálhatóak a szerelmi kapcsolatok, a szereplők magánélete, de ez mellett tele van orvosi jelenetekkel is.Nagyon találó, hogy Charlie, a balesete után látja a szellemeket és segít nekik, így ők nyugodtan, tiszta lelkiismerettel mehetnek el.

Toncsi   2017. 04. 17.

Én is leginkább a természetfölötti izé miatt adtam neki eséyt, mert különben nem vagyok oda a kórházas sorozatokért...az első rész után kcsit csalódottan folytattam, de szerencsére úgy a hatodik után már teljes mellszélességgel vetettem magam az események folyásába.

julis   2017. 02. 06.

Első ránézésre semmiben sem különbözik az összes többi hasonló kórházas sorozattól, talán a lelki oldalt kivéve. Nekem mondjuk így is megfelelt.