indingo   2017. 04. 20.

Az a baj az egésszel, hogy ésszerűtlen. Aki meghalt annak annyi, kampec, off, kanyec, game over. Valami más visszatérési módot kellett volna találni a készítőknek. Viszont a főcím, ahogy kezdődik, az pazar.

rbernadett   2015. 11. 28.

Nagyon lendületesen és izgalmasan indult, aztán valahogy ez is leült. A második évadra valahogy már nem érdekelt annyira a szereplők sorsa, szerintem azért, mert olyan karakterekkel pakolták tele a sorozatot, akikkel nem lehet azonosulni. Vagy túl öregek voltak vagy jellemtelenek vagy érdektelenek. Az én szememben ez okozta a sorozat vesztét, más lehet, hogy máshogy magyarázná.

Edii   2015. 09. 22.

Az első évad nagyon tetszett, ötletesnek és eredetinek találtam, de a második évadra már kezdett ellaposodni, unalmassá válni.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Engem zavart ez a téma. Csak úgy feltámadnak az emberek? És ez amúgy tök természetes? A felénél már sok minden nem történt a sorozatban, ami előrébb vitte volna a történetet.

Lonka   2017. 07. 25.

Valahogy az alapsztori eléggé leült néhány rész után és a családi problémák kerültek előtérbe, ami számomra nem volt túl érdekes. Voltak benne jó elgondolások, de sok felesleges történés is.

Omar Epps
Donna Murphy