Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Resurrection

Omar Epps
Donna Murphy
Michelle Fairley

giorgio600   2018. 09. 18.

Az alaptéma találó, a megvalósítás sem éppen rossz, de valami mégis hiányzik... A szereplők tipikus sorozatszínészek. Az első évad, elég izgalmas, érdekfeszítő, de a másodikra elfogyott a lendület, talán ezért nem lett csak 2 évados a dolog.

indingo   2017. 04. 20.

Az a baj az egésszel, hogy ésszerűtlen. Aki meghalt annak annyi, kampec, off, kanyec, game over. Valami más visszatérési módot kellett volna találni a készítőknek. Viszont a főcím, ahogy kezdődik, az pazar.

rbernadett   2015. 11. 28.

Nagyon lendületesen és izgalmasan indult, aztán valahogy ez is leült. A második évadra valahogy már nem érdekelt annyira a szereplők sorsa, szerintem azért, mert olyan karakterekkel pakolták tele a sorozatot, akikkel nem lehet azonosulni. Vagy túl ör... több»

Edii   2015. 09. 22.

Az első évad nagyon tetszett, ötletesnek és eredetinek találtam, de a második évadra már kezdett ellaposodni, unalmassá válni.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Engem zavart ez a téma. Csak úgy feltámadnak az emberek? És ez amúgy tök természetes? A felénél már sok minden nem történt a sorozatban, ami előrébb vitte volna a történetet.

Lonka   2017. 07. 25.

Valahogy az alapsztori eléggé leült néhány rész után és a családi problémák kerültek előtérbe, ami számomra nem volt túl érdekes. Voltak benne jó elgondolások, de sok felesleges történés is.

Timcsi   2016. 06. 19.

Érdekesnek indult, de utána eléggé érdektelen lett. Picit már sok volt nekem ez a mindenki csak úgy feltámad.