Az uralkodónő

Reign

2019.01.15 Doloresz89

Imádom ezt a sorozatot! Élvezetes, romantikus kosztümös mű, remek díszlettel, szép ruhákkal, dallamos zenével és rengeteg intrikával.

2016.10.12 Fahéjgolyó

Nagyon jó sorozat. VIszonylag a történelmi események alapján halad, de mégis ad hozzá egy kis fikciót, és a kettőt keverve nagyon jól ötvözi a stílusokat. A karakterek remekek, az epizódok soundtrackjei nagyon jól el vannak találva, és rendkívül pörgős.

2017.08.01 czigler.nora

Az első évadot nézem csak, eddig tetszik. A díszletek, ruhák, ékszerek nagyon szépek, és elég korhűek a berendezések, a kastély is. Remélem nem ormlik a színvonala majd.

2015.12.28 Luxury

Nem tudok rá mit mondani, csak azt hogy egy fantasztikus sorozat. Nagyon szeretem a szereplőket is. Folyamatosan nézem mindig a legfrissebb részeket. Úgy érzem megérdemli az örök kedvenc cimet.

2017.08.21 Deku

Nem az a fajta sorozat amire számítottam, unalmas és érdektelen volt. Kár érte pedig nagyon vártam és pozitívan álltam az egészhez, mint kiderült teljesen feleslegesen.

2018.08.17 authorgirlll

A sorozat számomra nagyon pozitívan indított de hamar elindult a hanyatlás útján. A gond sokszor az hogy nagyobb szerep van a különböző ágyjeleneteken mint néhány drámai/sorsfordító párbeszéden. A történelmi szál pedig maga a káosz. Bár az eseményeke... Több

2016.01.13 Cirmici

Nekem nagyon tetszik ez a sorozat. Kedvelhető a kissé átírt történet a történelemhez képest, így egy fantáziadús történetet kapunk nagyszerű színészi alakítással.

2015.01.29 amazing12

Nagyon szép, igényes sorozat. Visszarepít az 1600 as évekbe. A rendező nagyon szépen valósította meg a filmet, valamint az igényes jelmezekkel gyönyörűen eleveníti fel az akkori kor szépségeit. A szereplők nagyon szimpatikusak és ügyesek. Mindenkinek ajánlom, aki egy igényes történelmi filmre vágyik

2015.03.26 Viki6

Több, mint 5 csillagos sorozat. Gyönyörűek a színészek és nagyon szépen felelevenítik az akkori kort, de azért vannak benne rugalmasabb részek, ezért ki is lehet hangsúlyozni, hogy igazi fiktív történet valós történelembe ágyazva. Persze nem kell kom... Több

2015.01.27 Cintia

Egyszerűen imádom ezt a sorozatot. 5 csillag! A színészek fantasztikusak, és nagyon sokat lehet tanulni a történetből. Az események gyorsan zajlanak.

2015.01.28 Diana

Nagyon szeretem, a színészek is szimpatikusak. Bash-t (Torrance Coomst ) pedig egyenesen imádom :)))

2015.02.10 mary_chan

Remek sorozat remek színészekkel. Izgalmas és fordulatos, mindig tartogat valami újat. Mindenképp érdemes belekezdeni.

2015.02.04 Hamsti

Mostanában ő lett az első számú kedvenc sorozatom. Nekem nagyon tetszik ahogyan átadja a film az akkori kor hangulatát, bár nem hiszem, hogy ennyire lehetett jópofizni egy királlyal. Nagyon szép, igényes sorozat. A szereplőket imádom

2015.01.26 Sindyke

Csodálatos sorozat. A szereplők nagyon szimpatikusak. Egyszerűen nem találok kritizálható hibát benne. Imádom! Az 5 csillag kevés....