Vélemények: Az uralkodónő (2013)

Doloresz89   2019. 01. 15.

Imádom ezt a sorozatot! Élvezetes, romantikus kosztümös mű, remek díszlettel, szép ruhákkal, dallamos zenével és rengeteg intrikával.

Fahéjgolyó   2016. 10. 12.

Nagyon jó sorozat. VIszonylag a történelmi események alapján halad, de mégis ad hozzá egy kis fikciót, és a kettőt keverve nagyon jól ötvözi a stílusokat. A karakterek remekek, az epizódok soundtrackjei nagyon jól el vannak találva, és rendkívül pörgős.

czigler.nora   2017. 08. 01.

Az első évadot nézem csak, eddig tetszik. A díszletek, ruhák, ékszerek nagyon szépek, és elég korhűek a berendezések, a kastély is. Remélem nem ormlik a színvonala majd.

Luxury   2015. 12. 28.

Nem tudok rá mit mondani, csak azt hogy egy fantasztikus sorozat. Nagyon szeretem a szereplőket is. Folyamatosan nézem mindig a legfrissebb részeket. Úgy érzem megérdemli az örök kedvenc cimet.

Deku   2017. 08. 21.

Nem az a fajta sorozat amire számítottam, unalmas és érdektelen volt. Kár érte pedig nagyon vártam és pozitívan álltam az egészhez, mint kiderült teljesen feleslegesen.

authorgirlll   2018. 08. 17.

A sorozat számomra nagyon pozitívan indított de hamar elindult a hanyatlás útján. A gond sokszor az hogy nagyobb szerep van a különböző ágyjeleneteken mint néhány drámai/sorsfordító párbeszéden. A történelmi szál pedig maga a káosz. Bár az eseményeke... több»

Cirmici   2016. 01. 13.

Nekem nagyon tetszik ez a sorozat. Kedvelhető a kissé átírt történet a történelemhez képest, így egy fantáziadús történetet kapunk nagyszerű színészi alakítással.

amazing12   2015. 01. 29.

Nagyon szép, igényes sorozat. Visszarepít az 1600 as évekbe. A rendező nagyon szépen valósította meg a filmet, valamint az igényes jelmezekkel gyönyörűen eleveníti fel az akkori kor szépségeit. A szereplők nagyon szimpatikusak és ügyesek. Mindenkinek ajánlom, aki egy igényes történelmi filmre vágyik

Viki6   2015. 03. 26.

Több, mint 5 csillagos sorozat. Gyönyörűek a színészek és nagyon szépen felelevenítik az akkori kort, de azért vannak benne rugalmasabb részek, ezért ki is lehet hangsúlyozni, hogy igazi fiktív történet valós történelembe ágyazva. Persze nem kell kom... több»

Cintia   2015. 01. 27.

Egyszerűen imádom ezt a sorozatot. 5 csillag! A színészek fantasztikusak, és nagyon sokat lehet tanulni a történetből. Az események gyorsan zajlanak.

Diana   2015. 01. 28.

Nagyon szeretem, a színészek is szimpatikusak. Bash-t (Torrance Coomst ) pedig egyenesen imádom :)))

mary_chan   2015. 02. 10.

Remek sorozat remek színészekkel. Izgalmas és fordulatos, mindig tartogat valami újat. Mindenképp érdemes belekezdeni.

Hamsti   2015. 02. 04.

Mostanában ő lett az első számú kedvenc sorozatom. Nekem nagyon tetszik ahogyan átadja a film az akkori kor hangulatát, bár nem hiszem, hogy ennyire lehetett jópofizni egy királlyal. Nagyon szép, igényes sorozat. A szereplőket imádom

Sindyke   2015. 01. 26.

Csodálatos sorozat. A szereplők nagyon szimpatikusak. Egyszerűen nem találok kritizálható hibát benne. Imádom! Az 5 csillag kevés....

Candy   2015. 03. 28.

Abszolút kedvenc. Nagyon igényes sorozat. Nekem nagyon tetszik, hogy az akkori korhoz képest tulajdonképpen sokkal rugalmasabbak a szereplők, hiszen ez egy történelmi alapokba ágyazott fiktív sztori. Maximális csillag a részemről

szabó.petra   2018. 09. 05.

Annyira sajnálom hogy már nem folytatják a sorozatot. Annyira élveztem. Teljesen visszarepített a múltban. Sírtam, nevettem. Mindenképpen ajánlom történelem ranjongóknak.

csutyy   2018. 07. 22.

Nagyon jó sorozat, ajánlom mindenkinek a figyelmébe. Viszonylag hű a történelmi eseményekhez- már csak Mária és Ferenc kapcsolata miatt is érdemes elkezdeni a sorozatot. Nagyszerűek a karakterek-Medici Katalin, Ferenc, Henrik király, Erzsébet angol királynő és Nostredamus is kulcsfigura a történetben.

Gab Perry   2018. 02. 04.

A sorozat nagyon jó, bár néha kissé szappanoperás. I. Mária, azaz Stuart Mária skót királynő nem VIII. Henrik lánya, ahogy az a leírásban szerepel, hanem V. Jakab skót király (akinek az anyja VIII. Henrik húga) lánya volt. VIII. Henrik lánya I. Mária, azaz Tudor Mária angol királynő volt.