Syracuse   2019. 08. 11.

Sokan istenítik a sorozatot, nyilván a '90-es évekbe visszarévedve sokaknak kedves, nosztalgikus élményt nyújt ma is. Nekem nem jött be igazán, egyszerűen nem az ízlésemnek való. Azért az operatőri munka gyönyörű, elképesztő az alaszkai táj.

Gigi   2017. 01. 19.

Imádtam ezt a sorozatot, egy részt sem hagytam volna ki. Bár ma már újra visszanézve nem hozza ugyanazt az élményt, de ennek a sorozatnak volt köszönhető, hogy megszerettem az ilyen típusú filmeket. Kisváros, viszonylag zárt közösség mindennapjai. Azóta ilyen élményt csak a Kisvárosi doktor vagy A férfi fán terem sorozat okozott. A miért éppen Alaszka karakterei annyira szórakoztatóak voltak! Egyszerűen zseniális volt ez a maga idejében.

pj19   2017. 12. 07.

Gyerekkorom egyik kedvenc sorozata volt a Columbo után. Egy kisváros, tele érdekes emberekkel, nagyszerű minden egyes része.Minden szereplője egy kiforrt személyiség,sajnos nincsenek mér szerintem ilyen kaliberű sorozatok manapság.