Miért éppen Alaszka? (1990-1995)

Northern Exposure

Péter Fazekas   2021. 11. 19.

Régen néztem.

Gigi   2017. 01. 19.

Imádtam ezt a sorozatot, egy részt sem hagytam volna ki. Bár ma már újra visszanézve nem hozza ugyanazt az élményt, de ennek a sorozatnak volt köszönhető, hogy megszerettem az ilyen típusú filmeket. Kisváros, viszonylag zárt közösség mindennapjai. Az... több»

Bazzzsi   2020. 10. 11.

Klasszikus sorozat, szerintem nincs olyan aki ne emlékezne rá. Nagyon vicces sorozat volt, de amellett rengeteg érzelem is volt benne.

Timcsi   2020. 09. 09.

Gyerekkoromat juttatja eszembe ez a sorozat. Az egész család együtt nézte, egy részt se hagytunk ki. Humoros volt, de ugyanakkor érzelmes is.

Syracuse   2019. 08. 11.

Sokan istenítik a sorozatot, nyilván a '90-es évekbe visszarévedve sokaknak kedves, nosztalgikus élményt nyújt ma is. Nekem nem jött be igazán, egyszerűen nem az ízlésemnek való. Azért az operatőri munka gyönyörű, elképesztő az alaszkai táj.

pj19   2017. 12. 07.

Gyerekkorom egyik kedvenc sorozata volt a Columbo után. Egy kisváros, tele érdekes emberekkel, nagyszerű minden egyes része.Minden szereplője egy kiforrt személyiség,sajnos nincsenek mér szerintem ilyen kaliberű sorozatok manapság.