Remek film! Jó pár éve láttam utoljára, de még most emlékszem rá, hogy mennyire feszült végig a történet. Sandra Bullock alakítása pedig itt is zseniális.
Hát... nem is tudok hogy fogalmazni. Nagyon erőltetett. Akartak valami erotikusat csinálni, ahol Kidman még ragyoghat, de nem kellett volna. Nem is értem, hogy ehhez hogy adta a nevét... Gáz lett!
Nekem most ez annyira nem jött át. Kicsit az összevisszaság uralta számomra. És a végét sem éreztem az igazinak. James Nesbitt-et sem erre a szerepre teremtették, de ez már mellékes.
Annyira felkapott sorozat, hogy kicsit többre számítottam. Voltak benne erős túlzások. A végére már nagyon átcsapott a hihetetlen kategóriába. A karakterek, színészek tetszettek, leginkább Rip, úgyhogy várom a sorozatot róla és Beth-ről.
Személy szerint a három Dutton családról szóló sorozat közül nekem ez tetszett a legjobban. Bár ebben is volt pár merész húzás, de jók a karakterek, szép a helyszín, jó a történet. A végét kicsit eltúlozták, de elnézzük nekik...
Sajnos nem sikerült visszaadni a könyv hangulatát. Nekem ez a film kevés volt, Blake gyönyörű és nagyon jó színésznő, de Baldoni nem illett ide, és nem éreztem köztük a kémiát, ami a könyvben nagyon jól működik. Bár most már tudom, mi áll a háttérben, sajnálom, hogy ez a remek történet így került a vászonra...
84 Megérzés (2007)