Te (2018-2021)

You

Te

KCintia   2021. 04. 04.

Mind a két évad pipa

Ez a sorozat az, amire azt mondják , hogy igenis megéri megnézni. Lehet , hogy mondjuk 1-2 rész unalmas vagy vontatott, de egy kisebb sorozattól ez nem akkora probléma. Nekem nagyon tetszett, végignéztem, és az a helyzet, hogy már alig várom a 3. évadot.

HereUR   2018. 10. 17.

Az őszi évadnyitány sorozatáradatában megláttam ennek a szériának a címét; 'You'. Nem mondott semmit a címe, de azért körülnéztem a neten, hogy mi lehet ez. Az angol leírás elég szűkszavú. Tehát a következő lépés, megnéztem azt, hogy kik játszanak be... több»

indingo   2018. 12. 31.

Én szándékosan nem olvastam utána, hogy miről is szól a sorozat. Elég volt ránézni a plakátjára, hogy tudjam meg kell néznem. Nem csalódtam, sőt elmondhatom, hogy hatalmas volt a meglepetés. Maga a története is zseniálisan van felépítve és szereplők is egytől egyig kiválóak.

Szilonka   2019. 08. 14.

Jöhetne már a második évad. Remekül megkomponált sorozat, ami egy szokványos romantikus kis habkönnyű sorozatnak tűnhet, de nagyon hamar átvált igazi thrillerbe.

TomÁcs   2019. 12. 28.

Az első évad zseniális volt, a másodikat szerintem egy picit túlerőltették, meg mintha az elsőt néztem volna, csak más szereplőkkel.

VvV   2019. 10. 26.

Az utóbbi évek legjobb sorozat, aminél nem azt várja az ember, ami történik. NIncs elhúzva az egész, tartlamasak a részek.

Timcsi   2019. 01. 26.

Az utolsó rész brutális lett. Nem akarom elhinni, amit láttam. A sorozat nagyon meglepő, helyenként szórakoztató, másutt elborzaszt.

Joe fiatal szomszédja, Paco (Luca Padovan) nem szerepelt a sorozat alapjául szolgáló regényben.

Az első évad 10 részét fele-fele arányban férfi és női rendezők forgatták.

A sorozat második évadát már az első szezon premierje előtt berendelték.

Caroline Kepnes regényének adaptációja.