Te (2018-2021)

You

Te

herkedavid   2021. 10. 16.

Egyszerűen zseniális

Ez az a sorozat, amit bárkinek szívesen tudnék ajánlani. Elborult, beteg. Ami a két főszereplő között van, ahogy egymás tetteire reagálnak, hát eszméletlen. Elkezdtük az új évadot, és szerintem most a legjobb, most mutatja meg igazán, ki milyen is valójában, min mennek keresztül a karakterek lelkileg és szellemileg. Nálam 10/10.

HereUR   2018. 10. 17.

Az őszi évadnyitány sorozatáradatában megláttam ennek a szériának a címét; 'You'. Nem mondott semmit a címe, de azért körülnéztem a neten, hogy mi lehet ez. Az angol leírás elég szűkszavú. Tehát a következő lépés, megnéztem azt, hogy kik játszanak be... több»

indingo   2018. 12. 31.

Én szándékosan nem olvastam utána, hogy miről is szól a sorozat. Elég volt ránézni a plakátjára, hogy tudjam meg kell néznem. Nem csalódtam, sőt elmondhatom, hogy hatalmas volt a meglepetés. Maga a története is zseniálisan van felépítve és szereplők is egytől egyig kiválóak.

Szilonka   2019. 08. 14.

Jöhetne már a második évad. Remekül megkomponált sorozat, ami egy szokványos romantikus kis habkönnyű sorozatnak tűnhet, de nagyon hamar átvált igazi thrillerbe.

TomÁcs   2019. 12. 28.

Az első évad zseniális volt, a másodikat szerintem egy picit túlerőltették, meg mintha az elsőt néztem volna, csak más szereplőkkel.

VvV   2019. 10. 26.

Az utóbbi évek legjobb sorozat, aminél nem azt várja az ember, ami történik. NIncs elhúzva az egész, tartlamasak a részek.

Greeta   2019. 08. 06.

Zseniális sorozat. Kifejezetten ajánlom pároknak. A történetéről nehéz úgy beszélni, hogy ne kotyogjon el valamit az ember. DE van benne szerelem, ármány, féltékenység és gyilkosság.

A nagy sikerre való tekintettel a rajongók legnagyobb örömére berendelték a 4. évadot.

(Timike )

Joe fiatal szomszédja, Paco (Luca Padovan) nem szerepelt a sorozat alapjául szolgáló regényben.

Az első évad 10 részét fele-fele arányban férfi és női rendezők forgatták.

A sorozat második évadát már az első szezon premierje előtt berendelték.

Caroline Kepnes regényének adaptációja.