Te

2. évad (2019) - 10 epizód
3. évad (2021) - 10 epizód
4. évad (2023) - 10 epizód
5. évad - 1 epizód

A sorozat főszereplője egy rendkívül intelligens könyvesboltvezető. A srácnak nagyon megtetszik az egyik vásárló, így minden eszközt bevet, hogy megszerezze és magába bolondítsa a lányt.

(HereUR)

Premier: 2018.09.09. | Netflix (2023.05.11.)

2024.04.16 trixxy

Nekem tetszik, habár még nem végeztem vele teljesen. A hangulata olyan modern, fiatalos, de azért a sorozatgyilkost nagyon jól hozza a szende képű főszereplő. Izgalmas eddig, tetszik!

2018.10.17 HereUR

a nap véleménye

Az őszi évadnyitány sorozatáradatában megláttam ennek a szériának a címét; 'You'. Nem mondott semmit a címe, de azért körülnéztem a neten, hogy mi lehet ez. Az angol leírás elég szűkszavú. Tehát a következő lépés, megnéztem azt, hogy kik játszanak be... Több

2018.12.31 indingo

Én szándékosan nem olvastam utána, hogy miről is szól a sorozat. Elég volt ránézni a plakátjára, hogy tudjam meg kell néznem. Nem csalódtam, sőt elmondhatom, hogy hatalmas volt a meglepetés. Maga a története is zseniálisan van felépítve és szereplők is egytől egyig kiválóak.

2020.12.23 Robinson76

Aki bármit megtesz ér(TE)d

A tömör, de találó címet viselő sorozat egy teljesen átlagos tinisorozat is lehetne, annyi különbséggel, hogy a férfi főszereplő egy szociopata, és a kiszemelt nőt követve kukkolja, majd mindebbe belevonja a közösségi média felületeit, feltörve azokat. Különböző fortélyokat vet be, hogy elnyerje szerelme kegyeit, és meghódítva a hölgyet szerelmük beteljesüljön. Mindezt természetesen a lány tudta nélkül. Tetteinek próbál létjogosultságot adni a folyamatos narrációjával, amivel egyébként igyekszik velünk is elfogadtatni a döntéseit. A történet romantikus köntösbe való burkolása ad egyfajta negédes körítést, ami nekem már időnként sok volt. A zaklatással kapcsolatos komplikációk, titkok és azok következményei már-már túl vannak halmozva, a lebukás veszélyének feszültségét viszont nagyon jól szinten tudja tartani. A végeredmény mindenképp jó, de a kevesebb itt is több lehetett volna...

2022.03.03 JRD

Te(neked)... 1., 2., 3. évad

Egy új sorozat a sorozatok egén. Főhősünk egy szerethető, gyorsan "szerelmessé" váló férfi. (Kinézetre nem izmos, nem szexi, de még csak nem is magas. Átlagos fickó, kedves mosollyal és figyelmes természettel. És sötét titkokkal.) Eleinte nem sejti az ember, hogy tulajdonképpen kivel is van dolga. Vannak gyanús jelek, vannak fura dolgai, de ettől függetlenül szimpi... akárcsak azoknak, akik eddig találkoztak vele. Csak sokan közülük nem élték túl. Pszichológiai szempontból is jó szórakozás. (Beleszőttek visszatekintéseket, melyből megtudhatjuk és talán megértjük, hogy főhősünk miért is lett olyanná, amilyenné.) Noha a fő célja a sorozatnak a szórakoztatás, azért észrevétlenül kezdünk el drukkolni főhősünknek. Noha gyilkos... de mindenre van magyarázata. (Kissé emlékeztetett a Dexter című sorozatra.) Legjobban a 2. évad tetszett, mely eleinte engem is tévútra vitt a szereplők jellemét tekintve, aztán persze jött a csavar. Szóval filmkalandorok! Filmre fel, és jó szórakozást!

A sorozatban a Mr Mooney-t alakító színész (Mark Blum) koronavírus-fertőzés következtében elhunyt.Szerző: JRD

Penn Badgley (Joe megszemélyesítője) gyakran gondolkodott azon, hogy ahogyan eljátsza Joe szerepét, azzal vajon nem e szeretik meg túlságosan a nézők a baljós-gyilkos karaktert.Szerző: JRD

Joe karakterének szövege legnagyobb részben narráció volt, így a színésznek nem igazán kellett sok szöveget megtanulnia.Szerző: JRD

A főszerepet játszó színész sok üzenete kapott (véleményem szerint kissé beteg lelkű hölgyektől), hogy kukkolja, kövesse őket.Szerző: JRD

A nagy sikerre való tekintettel a rajongók legnagyobb örömére berendelték a 4. évadot. Szerző: Timike

Elit
2018