You

indingo   2018. 12. 31.

Én szándékosan nem olvastam utána, hogy miről is szól a sorozat. Elég volt ránézni a plakátjára, hogy tudjam meg kell néznem. Nem csalódtam, sőt elmondhatom, hogy hatalmas volt a meglepetés. Maga a története is zseniálisan van felépítve és szereplők is egytől egyig kiválóak.

Timcsi   2019. 01. 26.

Az utolsó rész brutális lett. Nem akarom elhinni, amit láttam. A sorozat nagyon meglepő, helyenként szórakoztató, másutt elborzaszt.

petraszab   2019. 04. 21.

Milyen furcsa, hogy mindenki imádja ha beteg egy sorozat. Bírjuk a főszereplők, holott rengeteg hibája van és nem retten vissza semmitől.

HereUR   2018. 10. 17.

Az őszi évadnyitány sorozatáradatában megláttam ennek a szériának a címét; 'You'. Nem mondott semmit a címe, de azért körülnéztem a neten, hogy mi lehet ez. Az angol leírás elég szűkszavú. Tehát a következő lépés, megnéztem azt, hogy kik játszanak benne. Rögtön találtam is két nevet és a hozzájuk tartozó képeket, akikre azt mondtam, hogy máris érdekel ez a sorozat: Az egyik Shay Mitchell, akit a 'Hazug csajok társasága" című sorozatban kedveltem meg, mint egy gyönyörű, egzotikus szépséget. A másik Penn Badgley, aki 'A pletykafészek' című szériában játszott. Az első epizód megnézése után viszont már a másik főszereplő miatt lett a kedvencem ez a sorozat. Elizabeth Lail fantasztikusan hozza a szerepbeli karaktert, nagyon kellemes hangja van, a fantasztikus testbeszédével, az arcjátékával és legfőképp a szemmozgásával teljesen lenyűgöz. Olyannyira, hogy nálam a legnagyobb színészek közé lépett elő ezzel a pazar alakítással. A sorozat nézése is százszázalékos figyelmet követel miatta, várom minden képkockáját, amin feltűnik. Rákerestem Elizabeth Lail filmjeire és más szerepeire, Ő játszotta az 'Egyszer volt, hol nem volt' 4. évadában a cserfes, nagy dumás, tűzrőlpattant Anna hercegnőt Elza, a jégkirálynő testvérét. Már akkor is kedveltem Őt, de annyira eltérő a két karakter, hogy bennem fel sem merült, hogy ugyanaz a színésznő játssza a két szerepet.

Alexa   2018. 11. 04.

Szerintem zsenialis sorozat! Egy pszichopata? orlodesei a szerelem heveben. Lattam, hogy mar a masodik evadot is csinaljak, alig varom mindig a folytatast! Manipulacio, gyilkossag, onertekelesi gondok...ebben minden benne van, es vegig izgalmas. Kozben a foszereplo gondolatait is hallod neha, ami szinten erdekes...kicsit Dexteres:)