4. évad

Te - 4. évad

You (S04)

Joe új helyen új életet kezd, és maga mögött hagyja a múltat. Előkelőbb környezetben folytatja ténykedéseit, de nehezen szabadul meg régi berögződéseitől.

(Hupka Adrián)

Premier: 2023.02.09. | Netflix (2023.02.09.)

Évadok

S04E01 Joe vakációra megy / Joe Takes a Holiday (2023)
S04E02 Egy művész portréja / Portrait of the Artist (2023)
S04E03 Gazdagzabáló / Eat the Rich (2023)
S04E05 A róka és a kutya / The Fox and the Hound (2023)
S04E06 6. epizód / Best of Friends (2023)
S04E07 7. epizód / Good Man, Cruel World (2023)
S04E08 8. epizód / Where Are You Going, Where Have You Been? (2023)
S04E09 9. epizód / She's Not There (2023)
S04E10 10. epizód / The Death of Jonathan Moore (2023)

2023.03.17 Vali

Meredeken lefelé

Az első és második évad nagyon izgalmas volt, leginkább abból a szempontból, hogy beleláthattam egy pszichopata, nárcisztikus sorozatgyilkos fejébe. Szokni kellett, hogy leginkább E/1 kihangosított monológok vannak. Csodáltam a második évad végén, hogy Joe mindig mindent megúszott. A harmadik és negyedik évad viszont meredeken zuhant nálam szint alá. Agyonismételt gondolatok, iszonyat bárgyú karakterek, az is inkább stand-up, ahogy bekerül a gazdagok körébe, ott meg mindenkit gyilkolászik, aki épp csúnyán nézett Jonathanra, az egykori Joe-ra. Egy részt is kb. három darabra szedtem, untatott. A fordulat akkor lett, amikor kiderült, hogy Joe/Jonathan megölte Rhyst, majd hallucinálta a Rhysszal történt kontaktust, és ő a gonosz Joe kivetülése. Az utolsó részek gázosak. Eltüntet csak úgy egy üvegketrecet; a kórházból félkómásan tudja, hogy két fiatal a házában kutakodik, majd fényes nappal megöli az egyiket, a másikat meg börtönbe juttatja, miközben elvileg ő öngyilkos akart lenni. Azt se értem, hogyan lehetett biztos abban, hogy a két fiatal SEJT valamit, de már szerencsétlen Nadja lakásán terhelő bizonyítékokat helyezett el. Ki tudja, hogyan. Biztos lesz folytatás, de azt már ki fogom hagyni.

2023.02.24 hp

Az első évadot kimondottam bírtam, aztán másodiknál már csak azt éreztem, hogy ismétli magát a széria, és amit a harmadikról tudtam az előzetesek és az infók alapján, úgy tűnt, hogy ebben nem lesz változás, így azt ki is hagytam. De aztán jöttek a hí... Több

2023.02.20 Zsombi

Nincs kifogásom a sorozat ellen, a sztori remek és magával ragadó. De a tény, hogy most már a negyedik évadnak futunk neki úgy, hogy ez a fickó mindent megúszott eddig, egy kissé frusztráló. Nem hiszem el, hogy a mai világban ez működne, már rég lefülelték volna.

Elit
2018