3. évad

Te - 3. évad

You (S03)

A harmadik évadban Joe Goldberg folytatja problémás kapcsolatát Love-val, aki a gyermekét várja új belvárosi otthonukban.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Sera Gamble, Michael Foley
Premier: 2021 | Netflix (2021.10.15.)

2021.12.07 Timon

Értékelem a színészi játékot ebben, erőssége, hogy a kamera a szokottnál valamivel jobban ráközelít a szereplők arcára. Egy részben át lehet érezni a szereplőket, megérteni, hogy miért olyanok, amilyenek (természetesen egyet azért nem értek velük) , ... Több

2021.11.03 Anti007

A szerelem még mindig öl

Kedvenc szociopata párosunk visszatért, és megérte várni rájuk! A You (Te) az a sorozat, amibe ha bele kezd valaki, és szereti a lassabb, thriller-szerű vonalat, biztos ledarálja az évadot pár nap alatt. Vagyis pontosabban évadokat, mert elérkeztünk ... Teljes kritika

2021.08.06 Chatman

Victoria Pendretti alakítása erős volt a második évadban, de a harmadikban szinte ellopta a rivaldafényt mindenki mástól, nagyon tetszett.

2021.12.06 ererandras

Nem jött át

A legtöbb esetben, ha valami jó, az elsőre jó. Másodikra már az árnyéka önmagának, még akkor is, ha jelen esetben a második évad igencsak rendben volt. Viszont ez a harmadik egy erőltetett maszlag.

2021.10.18 Tádé

Teljesítette az elvárásaimat, amiket az előző évadok alapján felállítottam, jó a tempója, végig lefoglalt.

A harmadik évad forgatása már 2020 nyarán elkezdődött volna, azonban mint oly sok mindent, ezt is elnapolni kényszerültek a járvány miatt. Végül 2021 áprilisában fejezték be.Szerző: Hupka Adrián

Elit
2018