Vélemények: Te (2018)

KCintia   2021. 04. 04.

Mind a két évad pipa

Ez a sorozat az, amire azt mondják , hogy igenis megéri megnézni. Lehet , hogy mondjuk 1-2 rész unalmas vagy vontatott, de egy kisebb sorozattól ez nem akkora probléma. Nekem nagyon tetszett, végignéztem, és az a helyzet, hogy már alig várom a 3. évadot.

HereUR   2018. 10. 17.

Az őszi évadnyitány sorozatáradatában megláttam ennek a szériának a címét; 'You'. Nem mondott semmit a címe, de azért körülnéztem a neten, hogy mi lehet ez. Az angol leírás elég szűkszavú. Tehát a következő lépés, megnéztem azt, hogy kik játszanak be... több»

indingo   2018. 12. 31.

Én szándékosan nem olvastam utána, hogy miről is szól a sorozat. Elég volt ránézni a plakátjára, hogy tudjam meg kell néznem. Nem csalódtam, sőt elmondhatom, hogy hatalmas volt a meglepetés. Maga a története is zseniálisan van felépítve és szereplők is egytől egyig kiválóak.

Szilonka   2019. 08. 14.

Jöhetne már a második évad. Remekül megkomponált sorozat, ami egy szokványos romantikus kis habkönnyű sorozatnak tűnhet, de nagyon hamar átvált igazi thrillerbe.

TomÁcs   2019. 12. 28.

Az első évad zseniális volt, a másodikat szerintem egy picit túlerőltették, meg mintha az elsőt néztem volna, csak más szereplőkkel.

VvV   2019. 10. 26.

Az utóbbi évek legjobb sorozat, aminél nem azt várja az ember, ami történik. NIncs elhúzva az egész, tartlamasak a részek.

Timcsi   2019. 01. 26.

Az utolsó rész brutális lett. Nem akarom elhinni, amit láttam. A sorozat nagyon meglepő, helyenként szórakoztató, másutt elborzaszt.

Robinson76   2020. 12. 23.

Aki bármit megtesz ér(TE)d

A tömör, de találó címet viselő sorozat egy teljesen átlagos tinisorozat is lehetne, annyi különbséggel, hogy a férfi főszereplő egy szociopata, és a kiszemelt nőt követve kukkolja, majd mindebbe belevonja a közösségi média felületeit, feltörve azokat. Különböző fortélyokat vet be, hogy elnyerje szerelme kegyeit, és meghódítva a hölgyet szerelmük beteljesüljön. Mindezt természetesen a lány tudta nélkül. Tetteinek próbál létjogosultságot adni a folyamatos narrációjával, amivel egyébként igyekszik velünk is elfogadtatni a döntéseit. A történet romantikus köntösbe való burkolása ad egyfajta negédes körítést, ami nekem már időnként sok volt. A zaklatással kapcsolatos komplikációk, titkok és azok következményei már-már túl vannak halmozva, a lebukás veszélyének feszültségét viszont nagyon jól szinten tudja tartani. A végeredmény mindenképp jó, de a kevesebb itt is több lehetett volna...

Greeta   2019. 08. 06.

Zseniális sorozat. Kifejezetten ajánlom pároknak. A történetéről nehéz úgy beszélni, hogy ne kotyogjon el valamit az ember. DE van benne szerelem, ármány, féltékenység és gyilkosság.

belavagyok   2020. 11. 01.

Boldog születésnapot, kedves Penn! El kell, hogy mondjam, hogy nagyon várom a 3. évadot. A nyitány zseniális volt, mert indítottam is a 2. részt. Izgalmas, érzelmes. Kell ennél több?

petraszab   2019. 04. 21.

Milyen furcsa, hogy mindenki imádja, ha beteg egy sorozat. Bírjuk a főszereplőt, holott rengeteg hibája van, és nem retten vissza semmitől.

Annuska   2020. 10. 17.

Nem tudok rosszat mondani az első évadról. Meglepő volt, és elgondolkodtató. A másodikban már voltak hibák, illetve sok mindenben az elsőt másolta.

gyorfigyuri10   2020. 01. 16.

Zseniális ez a sorozat kb 4 nap alatt végeztem vele. Egyszerűen nem tudtam abbahagyni annyira lekötött. Az 1.évadot azt nagyon eltalálták a 2.évad is jó de az egy kicsit gyengébbre sikeredett. Várom a 3.évadot.

Anti007   2020. 01. 05.

Joe, a szimpatikus gyilkos

A szerelem öl, butít és nyomorba dönt – szokták mondani. Biztos ismeritek ezt a mondást, és talán meg is tapasztaltátok már saját bőrötökön. Hasonló dolgokon megy át Joe (Penn Badgley), a YOU című, 10 részes (Netflix) sorozat főszereplője. Jóképű, de... teljes kritika»

Alexa   2018. 11. 04.

Szerintem zsenialis sorozat! Egy pszichopata? orlodesei a szerelem heveben. Lattam, hogy mar a masodik evadot is csinaljak, alig varom mindig a folytatast! Manipulacio, gyilkossag, onertekelesi gondok...ebben minden benne van, es vegig izgalmas. Kozben a foszereplo gondolatait is hallod neha, ami szinten erdekes...kicsit Dexteres:)

Amanda   2019. 01. 18.

You

Nálam az évad egyik legkellemesebb meglepetése a You, aminek a nézéshez olykor gyomor kell, viszont meglepően barátságosan mutatja be a főszereplő pszichopata jellemét, már már meg is lehet kedvelni persze csak elméletben :) Talán aki szereti a Dextert hasonló lényegében ez is.. Véletlenül akadtam rá egy cikkben a címe miatt sokat nem is vártam tőle, kellemes csalódás volt. Aki szereti a pszichothrillereket nekik nagyon is a figyelmébe ajánlom

Sajt   2021. 03. 18.

Nagyon érdekes és fordulatos.

Jopofa40   2019. 12. 18.

Dexter koppintás

Dexter sem igazán jött be, ez a sorozat annak a koppintása.Másfél rész után feladtam.